Wpis z mikrobloga

@elemel90: No co ty anon przecież to jest zwykła 4/10 może 5/10 jak się umaluje. My z oskarem to takie codziennie musimy od siebie odganiać. Jakbyś częściej zimny prysznic brał i chodził na siłownie raz w miesiącu to też byś takie musiał od siebie odganiać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kolega mówi że zna, to Polina

aż strach zapytać jak wygląda twoja partnerka, albo ty sam :P bo ta panna to raczej Ładna jest.


@ravau I musi podobać się każdemu, bo jest rozpoznawalna w sieci? OP zadał pytanie to ludzie odpowiadają - mnie też się nie podoba z twarzy i ładne ciało tego nie zmieni.
Wolno mieć własną opinię czy trzeba spermić do każdej modelki bo innym się podoba?
@Tarec: nie musi się każdemu podobać, ale jak jakiś kuc pisze że nie jest ładna xD to mam wielkie XD

Możesz napisać, "obiektywnie jest ładna, ale subiektywnie nie w moim typie, jej twarz mi się nie podoba, bo..." i wtedy będzie miało to sens.
@ravau A jak ktoś Cię pyta o estetykę Hondy Civic, sylwestra w Zakopanem albo o smak sernika, to też rozdzielasz opinię na obiektywną i subiektywną? Ciężko o coś takiego jak obiektywna ocena urody - jest tylko wypadkowa naszych gustów. W sensie, rozumiem, że jak ktoś włazi pod zdjęcia modelek i miesza je z błotem by się dowartościować, to jest to żenujące, ale ten post jest dosłownie pytaniem o opinię.
@ravau: @pi73r: @wiem_wszystko: Na 1. i 2. zdjęciu wygląda na 6/10, dużo osiągnięte dzięki tonie szpachli i photoshopowi. Na zdjęciu co ja wrzuciłem jest już niewiele makijażu i tylko delikatny photoshop, efekt? 2, może 3/10. Ale co ja będę tłumaczył wam spermiarzom, wyjdzcie kiedyś z piwnicy to co druga dziewczyna na ulicy będzie ładniejsza od niej ¯\_(ツ)_/¯, bo chyba jesteście typem ludzi dla których każda laska poniżej 80kg jest