Wpis z mikrobloga

Z ciekawości wszedłem sobie na pierwszą lepszą grupę ,,dla kredyciarzy,, na FB. Cały czas miałem obraz tych grup tylko z wykopu. Myśle sobie wchodząc poczytam te dramy kredyciarzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A tutaj widzę, że serio większość ludzi na takich grupach dalej myśli żeby ogarnąć kredyt i mieszkać na swoim.

To pokazuje mi jakim miejscem jest wykop.

Garstka biednych przegrywów codziennie wali po kilkanaście postów na tagu nieruchomości o spadkach, tylko po to by kupić swoje marzenia o tanim mieszkaniu i wyprowadzeniu się od mamy.

Niestety ale zesr** się, musicie się obudzić i dalej działać żeby kupić mieszkanie i to pewnie dalej na kredyt.

Czekacie na spadki dalej płacąc swoim Landlordom za wynajem i o to macie ból d
y xD

Proponuje zwolnić się w januszeksie i pomyśleć o wyjechaniu do Niemca, żeby odłożyć hajs i po paru latach kupić za gotówkę. Bo nie ma piękniejszej rzeczy na świecie niż mieszkanie bez kredytu. I serio idzie to ogarnąć, ale trzeba myśleć a nie płakać nad swoim losem. xD

#nieruchomosci #kredythipoteczny #inflacja #mieszkanie #budownictwo #ciekawostki #kiciochpyta #januszebiznesu #januszex
Pobierz NapoleonWybuchowiec - Z ciekawości wszedłem sobie na pierwszą lepszą grupę ,,dla kred...
źródło: comment_1644648004b8kluqUSk57SrICyOtMI20.jpg
  • 48
@wersalski_kasztan: Może i będzie trochę taniej za pare lat w jakiś piździkowach albo miastach typu Kalisz. Ale duże miasta dalej będą trzymać cenę. Ja serio oceniam sytuacje na chłodno. Też bym chciał żeby było taniej, żeby fliperzy i gowno Januszexy deweloperskie co budują mikroapartamenty zniknęli z rynku, ale wiem, że jesteśmy narodem, który każdy doi z kasy, więc te duże spadki żeby opłacało się kupić są mało realne
@NapoleonWybuchowiec: Bańka to jest we łbach wykopków. Oczywiście że ludzie kupują i będą kupować bo jaka jest alternatywa? Wynajem (coraz droższy), mieszkanie ze starymi, czekanie na spadek? Sama kupiłam pół roku temu, byłam obsrana jak cholera ale z perspektywy czasu jestem zadowolona, nareszcie na swoim i spłacam swój kredyt zamiast napychać kieszeń landlordowi ( ͡° ͜ʖ ͡°) a te kilka stowek do góry (w związku z podniesieniem
@NapoleonWybuchowiec: jak się przyjrzysz to na tym tagu cały czas ta sama grupka walki konia w kółko pod ten sam temat. Ja obserwuję bańkę od 14 lat. Jak idiota przez pierwsze 7 wynajmowałem małą klitkę, bo kredyt taki straszny. Rok temu brałem już drugi, mieszkanie pierwsze poszło na wynajem. Dzięki takim pożytecznym idiotom nie muszę się bać kto mi je wynajmie. Spłaca się samo. Jak mi stopy podwyższą to im podwyższę
Nawet jak pęknie bańka to jedynie co faktycznie może spaść to:
- stare zagrzybiałe mieszkanie w kamienicy do generalki i funduszem remontowy 500zl/msc
- mieszkania w blokach z płyty na 4 piętrze bez windy
- bardzo drogie luksusowe i przeinwestowane posiadłości na które czy to w kryzysie czy nie i tak większości stać.

Normalnie mieszkania budowane po 2000 lub z dobra lokalizacja i tak się obronią swoimi zaletami.