Wpis z mikrobloga

KONKURS! ʕʔ Zbliżają się Walentynki, więc pomyśleliśmy, że zrobimy dla Mireczków prosty konkurs.

Do wygrania 15 kodów na platformę Cineman.pl. Będzie co robić z #rozowypasek albo i bez ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co trzeba zrobić?
Napisać w komentarzu: Jaka była Twoja najgorsza albo najlepsza randka w życiu?

Nagrodzimy 15 osób, które ciekawie odpowiedzą na pytanie i dostaną one kody na miesięczny dostęp do pełnego korzystania z tej platformy. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się w poniedziałek z samego rana o 9:00. Zielonki też biorą udział.
_________
Plusujcie, komentujecie (najlepiej aż do gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°)) będziemy mieli motywację robić dla Was kolejne konkursy (co powiecie na bony do #allegro? - te akurat są do wygrania teraz na moim FB)

Listę zwycięzców wywołamy w komentarzu pod wpisem.
_________
=> Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi obserwuj: #zgarnijpremie

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

#zgarnijpremie #konkursfilmowy #konkurs #prezent #film #walentynki #zwiazki #pepe #memy #podrywajzwykopem #kino #vod #cineman #rozdajo #promocje #filmnawieczor #filmowykonkurs
zgarnijpremie - KONKURS! ʕ•ᴥ•ʔ Zbliżają się Walentynki, więc pomyśleliśmy, że zrobimy...

źródło: comment_1644569538pTuKdvJLWAVJ4gznu5NeCh.jpg

Pobierz
  • 10
@zgarnijpremie: Spontanicznie przejechałem całą noc, do dziewczyny której wcześniej w życiu nie widziałem. A że w tamtym czasie do życia podchodziłem z chłodną głową, to i sam byłem zdziwiony że robię taką akcję. Ostatecznie randka sama w sobie była nudna, w skali "fajności" dałbym może 2/10, ale właśnie na niej, mocno zabujaliśmy się w sobie i jesteśmy już małżeństwem, więc słaba randka stała się zdecydowanie najlepszą randką w życiu. (