Wpis z mikrobloga

@Anesa Dokładnie tak jak napisał kolega @kiedysbedetuplatynka trzeba się zastanowić nad tym jak dobierasz znajomych. I nie brać pod uwagę kryteriów w stylu wykształcenia albo miejsce zamieszkania (debile są wszędzie) ale bardziej zachowań. Zastanowić się czy ich sposoby postępowania nie były w jakichś punktach zbieżne, a potem separować się od takich debili.

I tak jak kilka osób Ci tu napisało. To nie jest zarzut wobec Ciebie, bo nic nie usprawiedliwia napaści seksualnej
Wszystkie moje przyjaźnie z chłopakami kończyły się tak, że po pijaku chcieli mnie wyruchać


@Anesa: mnie laski po pijaku chciały ruchać ale co zrobić niektórzy ludzie muszą się napić dla odwagi żeby zrobić to o czym zawsze myślą
obudzilam się jak mój dobry kolega wkładał mi rece do majtek i musiałam się wydzierać żeby ktoś go zabrał


@Anesa: fajna przyjaźń, nie ma co...
Nie rozumiem dlaczego się oburzasz jak ktoś Ci pisze, że dobierasz sobie #!$%@? towarzyszy. Nie uwierzę, że ktoś, kto ma poukładane w głowie odwali taką akcję, jeszcze względem przyjaciółki. Po prostu ci ludzie tak naprawdę byli skrzywieni, ale fajnie się z nimi spędzało czas, dopóki chodziło
@Anesa: Ja miałem w życiu 2 przyjaciółki - jedna dziewczynę kumpla z lawki która się we mnie zakochała (i ja w niej w sumie tez) a potem #!$%@? mi pół życia i drugą, która po tym jak poznałem obecną różową to stwierdziła ze tez mnie kocha i musiałem zerwać kontakt. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I w ramach tej odwagi wklada spiacej dziewczynie reke do majtek? Fajnie tam macie u siebie ma podkarpaciu


@kiedysbedetuplatynka ale czy ja mówię o wkładaniu ręki w majtasy i próby gwałtu?
Opka napisała, że chcieli ja wyruchac, zapewne za jej pijacka zgoda, a nie zgwałcić.
Bzikanie się po pijaku po znajomości nie jest zresztą wcale takie dziwne, starczy większa impreza firmowa, wyjazd integracyjny, delegacja czy konferencja.
Gwarantuje, że w takich sytuacjach kobiety
Do większości komentujących wyżej: Prawidłowym rozwiązaniem jest nie "zmienienie środowiska", szczególnie że miałam tak I z ludźmi z małej miejscowości rodzinnej i z ludźmi że studiów, a to, żeby faceci przestali się po pijaku zachwywac jak zwierzęta.


@Anesa: ale sytuacje które opisujesz (wkładanie śpiącej dziewczynie rąk do majtek) to absolutnie nie jest normalne. Prawdopodobnie taki typ nie został by więcej nigdzie zaproszony wśród ludzi z którymi się do tej pory zadawałem.