Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Flypho no nie wiem, jak razem z grupka osob spaliśmy w jednym mieszkaniu i obudzilam się jak mój dobry kolega wkładał mi rece do majtek i musiałam się wydzierać żeby ktoś go zabrał bo nie chciał się odsunąć to co to Twoim zdaniem jest, podryw? XD


Drugi to samo plus jeszcze jakieś obleśne "wiem że tego chcesz"


@Anesa: zmień znajomych bo to się skończy bardzo źle
@Anesa pewnie zostanę za to zminusowany i zwyzywany ale powiem Ci coś co wiedzą wszyscy faceci a chyba żadna kobieta nie jest tego świadoma. Kobiety nie są fajne. Nie są fajne w takim sensie, że żaden zdrowy facet nie chce się z żadną kobietą kupować. Zapytałem kiedyś kilku kumpli czy gdyby nie seks to czy by lubili kobiety. Żaden nie zastanawiał się nawet sekundy i odpowiadali, że absolutnie nie. I to normalni
@Anesa: i serio musiały się skończyć? Po prostu ludziom po alkoholu libido skacze xd. Sam mam przyjaciółkę i dwa razy proponowałem jej seks jak się napiliśmy. Ona odmówiła i dalej się przyjaźnimy, nie widzę problemu
Prawidłowym rozwiązaniem jest nie "zmienienie środowiska", szczególnie że miałam tak I z ludźmi z małej miejscowości rodzinnej i z ludźmi że studiów, a to, żeby faceci przestali się po pijaku zachwywac jak zwierzęta.


@Anesa: Współczuje sytuacji i #!$%@? heheszki i zwalanie winy na ciebie, ale odpowiadajac na powyższe - tak, to by było rozwiązanie, ale ty nie masz na wpływu, więc o ile sluszne by to nie bylo, dla ciebie jako
Do większości komentujących wyżej: Prawidłowym rozwiązaniem jest nie "zmienienie środowiska", szczególnie że miałam tak I z ludźmi z małej miejscowości rodzinnej i z ludźmi że studiów, a to, żeby faceci przestali się po pijaku zachwywac jak zwierzęta.


Ja nigdy o podobnej sytuacji nie słyszałem w moim otoczeniu przez całe życie, więc może to jednak z twoim otoczeniem coś nie gra, a nie z "facetami po pijaku".
@Anesa: nie postrzegamy tego tak jak #!$%@? @DrunkMind pisze

nie widzę czynników wspólnych między nimi, single, nie single, débile, geniusze, żonaci, tacy, którzy nigdy nie trzymali dziewczyny za rękę


Ja nie myślę o tego typach zewnetrznych cechach, bo na ich podstawie się nie da stwierdzic, ale bardziej wewnetrznych. I red flags, bo na pewno tacy podludzie maja ich niejedna ( ͡° ͜ʖ ͡° )
@Anesa: jeśli po alkoholu to raczej nic dziwnego, alkohol to gówno straszne który bardzo mocno uwypukla podstawowe żądze ludzkie i wyłącz hamulce, podejrzewam że jakbyś też byś dobrze spruta to by to się inaczej zakończyło ¯\_(ツ)_/¯