Wpis z mikrobloga

pewnie zostanę za to zminusowany i zwyzywany ale powiem Ci coś co wiedzą wszyscy faceci a chyba żadna kobieta nie jest tego świadoma. Kobiety nie są fajne. Nie są fajne w takim sensie, że żaden zdrowy facet nie chce się z żadną kobietą kupować. Zapytałem kiedyś kilku kumpli czy gdyby nie seks to czy by lubili kobiety.


@DrunkMind: to raczej jest problem z Tobą i twoimi kumplami że nie umiecie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Anesa: ale to jest całkiem powszechne chyba. W sensie z opowiadań wiem, że opy tak często dosyć robią i laski się im bardzo często oddają, to skoro raz typowi wyjdzie to później powtarza, a, że czasamicbędzie odmowa to pewnie wywalone. Tak jak ktoś wyżej pisał, seks wśród pijanych znajomych/przyjaciół jest bardzo popularny
  • Odpowiedz
@Anesa: Jeżeli sytuację się powtarzają to też musisz zadać sobie pytanie czy nie robisz jakichś rzeczy, które są uważane jako zainteresowanie seksualne i te osoby interpretują to, że jesteś nimi zainteresowana(co oczywiście nie usprawiedliwia wkładanie ręki w majtki)
A po drugie nawet się nie zastanawiaj tylko od razu poinformuj taką osobę, że złożysz zawiadomienie do policji o molestowanie i poinformuj resztę koleżanek o sytuacji.

Przyjaźnie damsko męskie oczywiście, że istnieją
  • Odpowiedz
  • 0
@Nyggativez tylko to właśnie nie było świadome, w sensie byli już tak nastukani że to było poza swiadomoscia, ledwo to pamiętają, więc wtedy dla nich okoliczności nie miały znaczenia
  • Odpowiedz
co napisalam we wpisie: Wszystkie moje przyjaźnie z chłopakami kończyły się tak, że po pijaku chcieli mnie wyruchać
czego sie dowiedzialam z komentarzy:
- dalej sie z nimi przyjaznie
- spalam z nimi w jednym lozku
- tez bylam pijana
- pochodza z jednej spolecznosci
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anesa: No dobra, ale jednak są rzeczy których nawet mocno nastukany nie zrobisz i nie musisz być tego świadom, jakby tak nie było to na każdej grubej imprezie kogoś by gwałcili albo zabijali. Jesli coś jest o 180 stopni odwrócone od twojego światopoglądu to nawet nawalony tego nie zrobisz
  • Odpowiedz
- dalej sie z nimi przyjaznie

- spalam z nimi w jednym lozku

- tez bylam pijana

- pochodza z jednej spolecznosci

- dawalam im sygnaly


@Anesa: Czego sie spodziewalas na wykopie? xD Ale inni ci tu mowia uzyteczne rzeczy, nie z tej listy.
  • Odpowiedz