Wpis z mikrobloga

przyjaźnie z chłopakami


@Anesa: Tutaj już popełniłaś błąd. Faceci nie chcą się przyjaźnić z kobietami w większości. Te przyjaźnienie to jest NAJCZĘŚCIEJ styl podrywu. Koleś w swojej głowie już układa jak Cię zdobyć. Przestań wierzyć w jakieś przyjaźnie męsko-damskie to nie będziesz mieć takich sytuacji.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Niestety randomowy mirek z wykloopa lepiej Ci powie kto jest twoim przyjacielem, a kto nie, przykro mi :|
nie moge z tego naprawde XD juz pomijając fakt że każdy ma inną wrażliwość osobistą i inne kryteria przyjaźni. Wszystko po to, żeby udowodnić swoje tezy wzięte z pewnego ciemnego miejsca. Albo żeby leczyć kompleksy, że nigdy się prawdziwej przyjaźni nie doświadczyło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anesa: się okazuje że jak się człowiek zapatrzy w kobiece oczy za długo to może być problem. Jestem facetem. Dodać zwierzanie się, czy jeszcze aspekt że jesteś samotna, albo że czasem byłaś za miła i może być już problem, co sobie pomyśli, albo co inni mu powiedzą co myśli. Choćby te głupie poradniki że włosy zadarła w lewo czy w prawo, czy ubrała się tak czy tak. Mówi się również
  • Odpowiedz
@Anesa: Tak czytam Twoje odpowiedzi, bo nie chce mi się lecieć przez tę całą gównioburzę, i rozumiem Twój żal że faceci potrafią miec jakieś #!$%@? tendencje zwłaszcza po pijaku. Niemniej to też zależy trochę od środowiska- i nie chodzi mi o jakąś szufladkę typu "studenci", "nerdy" czy "profesorowie"- bo to nie ma znaczenia. Znaczenie ma wychowanie i charakter człowieka. Toteż jednak obstaję przy tym że kiepsko trafiałaś. Czy to Twoja
  • Odpowiedz
  • 4
@ludzik nie piłam i byłam u siebie w mieszkaniu xdd o jakich czerwonych flagach przykładowo myślisz? Bo szczerze mówiąc nic wcześniej nie zapaliło mi czerwonej lampki.
  • Odpowiedz
@Anesa: W sumie nie byłem w tej sytuacji ale mogę się jedynie domyślać że dwuznaczne teksty i "rozbieranie wzrokiem" to już coś może być. Byłem świadkiem gdy kolesie spili dziewczynę, ta usnęła i ci ją zaczęli macać :/
  • Odpowiedz
@Anesa: z kolei u mnie było tak ze to dziewczyny chciały się bzykać albo się zakochały. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
a to, żeby faceci przestali się po pijaku zachwywac jak zwierzęta.


@Anesa: no i po co generalizujesz? Mężczyzn w tym kraju 20 milionów, ty spotkałaś 5 #!$%@?ów na swojej drodze i teraz wszyscy FACECI są zwierzętami. Bardzo nieładnie
  • Odpowiedz
Mozesz tak pisac, tymczasem ktorys z nich moze sie teraz żalic w Anonimowych ze mial takiego crusha i teraz ma depreche bo bal sie powiedziec.


@loczyn: z całym szacunkiem, ale pomysł zrzucania na kogoś odpowiedzialności za depresję innej osoby jest co najmniej słaby. I jakby to miało wyglądać - tylko brzydkie dziewczyny mogą mieć kolegów, żeby któryś się przypadkiem nie zakochał? o_O
  • Odpowiedz
@Anesa: Koledzy, z którymi wciągasz kreski w klubach nie są "przyjaciółmi". Połowa moich koleżanek kręcących się koło technoklubów w centrum Warszawy ma takie przygody i niczego się nie uczy.
  • Odpowiedz