Wpis z mikrobloga

@Anesa nad sobą też się zastanów czy aby nie wysyłasz im za mocnych sygnałów, które oni odbierają jako potencjalne zainteresowanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Serio nie chce tu zabrzmieć jak jeden z tych co mówi "spódniczkę ubrała i dostała co chciała", ale znam kobiety, które do każdego faceta tak się zalotnie uśmiechają, falują włosami, hihi ale jesteś zabawny, oooh dziękuję anon super za te kawkę następnym razem ja
@Anesa: hahaha xD
To fest. xD

Tzn że z debilami się zadawałaś. Kaj rozum.
Ja po pijaku z urwanym filmem zawsze ogarniałem wszystko według swoich zasad. Czy nie robiłem jakiegoś nie wiadmo złego dziadostwa. To wszystko zależy co się ma głowie, jakie nawyki myślowe.

Przykro mi. xD
I życzę wszystkim smieszkom, żeby ich przyszłe córki również w młodym wieku miały wiele takich sytuacji, na pewno będziecie równie ubawieni( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Anesa: ja #!$%@?, to zamknij się w domu i rozwiązuj krzyżówki. Wszystko kręci się wokół seksu, odsypiasz imprezy na jednym łóżku z jakimiś bolcami i zdziwiona, ze się dobierają.. trzymajcie mnie. A i jeszcze wysryw na wykopie o jaki świat jest zły.
@wersalski_kasztan nie ma przyjaźni damsko-męskich


Tak może mówić chyba ktoś, kto różowe traktuje wyłącznie jak obiekty seksualne. Sam mam jedną różową przyjaciółkę, do której nigdy nie czułem żadnego fizycznego pociągu, ona do mnie też, w międzyczasie naszej znajomości znalazła sobie męża i ona też była na moim ślubie. Mamy kontakt do dzisiaj i nigdy nie mieliśmy się jakoś "ku sobie", po prostu się lubimy i lubimy ze sobą gadać, tyle.

@GrammarNazi:
@Anesa: nie ma przyjaźni damsko-męskich


Są. Od przedszkola do jakoś 20 roku życia miałam paczkę złożona z 6 chłopów, których śmiało mogłam wtedy nazwać przyjaciółmi, bo byli ze mną zawsze w różnych momentach życia, szczęśliwych i tych najgorszych też, nigdy żaden z nich nie dał mi odczuć, że chciałby czegoś więcej i z wzajemnością, a bywały wakacje, że widywalismy się codziennie. #!$%@?ło się tylko dlatego, że zaczęliśmy wybierać inne miasta do
no nie wiem, jak razem z grupka osob spaliśmy w jednym mieszkaniu i obudzilam się jak mój dobry kolega wkładał mi rece do majtek i musiałam się wydzierać żeby ktoś go zabrał bo nie chciał się odsunąć to co to Twoim zdaniem jest, podryw? XD


@Anesa: z pokoju do pokoju sięgał?
@Anesa pewnie zostanę za to zminusowany i zwyzywany ale powiem Ci coś co wiedzą wszyscy faceci a chyba żadna kobieta nie jest tego świadoma. Kobiety nie są fajne. Nie są fajne w takim sensie, że żaden zdrowy facet nie chce się z żadną kobietą kupować. Zapytałem kiedyś kilku kumpli czy gdyby nie seks to czy by lubili kobiety. Żaden nie zastanawiał się nawet sekundy i odpowiadali, że absolutnie nie. I to normalni