Wpis z mikrobloga

@Anesa: Mam takie samo zdanie, że nie wierzę w przyjaźń damsko-męską, bo w moim przypadku to nigdy się nie sprawdzało, ale zdaję sobie sprawę z tego, że są ludzie, którym się to udało.. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 8
@Anesa: bo nie ma takiego czegoś jak przyjaźń damsko męska xd zobacz sobie skandal teraz w tym ordo iuris

Ja raz się spotkałem z laska i ona stwierdziła że jej przyjaciel wyznał jej miłość bo zobaczył że może ja stracić xd i się zeszli
  • Odpowiedz
I życzę wszystkim smieszkom, żeby ich przyszłe córki również w młodym wieku miały wiele takich sytuacji, na pewno będziecie równie ubawieni( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nitro_Express tak, szczerze mówiąc czasami zapominam jakiego pokroju ludzie tu siedzą


Tacy samymi jak Ty ¯\_(ツ)_/¯? @Anesa
  • Odpowiedz
Miras, ale to nie jest przyjaźń. ¯_(ツ)_/¯


@Nitro_Express: rozmawiamy na wszystkie tematy, możemy się sobie zwierzyć itp. Napisałem "gadać i tyle" żeby podkreślić, że nie ma między nami żadnego fizycznego pociągu.
  • Odpowiedz
@Anesa: Nie to że bronię czy coś bo to jest nienormalne ale ja na ten przykład cierpię na seksomie i gdy jestem #!$%@? i śpię obok osoby płci przeciwnej to zdarza się że się do niej dobieram nie mając o tym całkowicie pojęcia. 3 razy obudziłem się dostając strzała w twarz, bo dobierałem się na nieświadomce do koleżanek. Na trzeźwo dobierałem się tylko do moich partnerek(cały czas mówię o sytuacji
  • Odpowiedz
@Anesa: Hej prawdopodobnie lubisz zadawać się z marginesem społecznym i nie ważne gdzie jesteś to znajdujesz takich ludzi. Zmień otoczenie nie znaczy idź do innej remizy się bawić tylko znaczy idź do teatru.
  • Odpowiedz
  • 1
@Anesa no rzeczywiście, dwa czynniki czy maja kogos lub inteligencja - zaden z nich nie wskazuje czy osoba jest "normalna".
Ja nie raz spalem z kolezankami w lozku po imprezie i do niczego nie dochodziło. Ba, znam sporo osób, która przyjaźnią się z dziewczynami i nic miedzy nimi nie było.
Ja bym raczej radził się zastanowić z jakim srodowiskiem się trzymasz i mowie tu pod wzgledem ich zachowania, a nie tym
  • Odpowiedz
@DrunkMind: Bo ja wiem - mam żonę/narzeczoną/dziewczynę w sumie już z 15 lat (tą samą), a mimo to mam sporo koleżanek z którymi po prostu lubię rozmawiać - nie dlatego, że chcę je wyruchać, tylko dlatego, że są fajnymi, ciekawymi ludźmi.
  • Odpowiedz
@ale_mirek: Jak facet jest gejem i nie daj boże przystojnym to próbujących go nawrócić dziewczyn jest masa. Tylko o przypadkach gwałtów kobiet na facet się nie rozmawia bo to "hehe seks niespodzianka"
  • Odpowiedz
Zapytałem kiedyś kilku kumpli czy gdyby nie seks to czy by lubili kobiety. Żaden nie zastanawiał się nawet sekundy i odpowiadali, że absolutnie nie


@DrunkMind: obracasz się w dziwnym środowisku - może nikt ci nie chciał zrobić przykrości? A z jakiego powodu, to już wiesz najlepiej sam...
  • Odpowiedz