Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wersalski_kasztan nie ma przyjaźni damsko-męskich


Tak może mówić chyba ktoś, kto różowe traktuje wyłącznie jak obiekty seksualne. Sam mam jedną różową przyjaciółkę, do której nigdy nie czułem żadnego fizycznego pociągu, ona do mnie też, w międzyczasie naszej znajomości znalazła sobie męża i ona też była na moim ślubie. Mamy kontakt do dzisiaj i nigdy nie mieliśmy się jakoś "ku sobie", po prostu się lubimy i lubimy ze sobą gadać, tyle.


@GrammarNazi:
@Anesa: Bo nie ma czegoś takiego jak przyjaźń damsko męska jednakże może być coś takiego jak przyjacielski sex i zdaje mi się to być coś całkiem normalnego. W zasadzie taki jest nawet fajniejszy od sexu w który są zaangażowane emocje.
@Anesa bo nie istnieje przyjaźń damsko-meska zawsze gdzieś tam z tyłu głowy jest ta ,,chęć" jeśli uważasz że nie, to albo siebie oszukujesz albo Twoj przyjaciel ;)
Wszystkie moje przyjaźnie z chłopakami kończyły się tak, że po pijaku chcieli mnie wyruchać


@Anesa: .

Oczywiste, dlatego zawsze leje z lewackich kukoldow tu na wykopie, którzy AKCEPTUJĄ "kumpli" swoich dziewczyn XDD i "nie mają nic przeciwko" jakimś spotkaniom 1 na 1 XD

Nie mówię, że tacy nie są potrzebni, jak ktoś ma ochotę wyruch*ć mężatke/zajętą to kukold udający ślepego jest elementem niezbędnym w tym układzie XD
tak, szczerze mówiąc czasami zapominam jakiego pokroju ludzie tu siedzą


@Anesa: a i tak wykopki są lepsze od twoich "przyjaciół". Pomyśl gdzie popełniłaś błąd, że wybierasz sobie znajomych, którzy nie mają nic przeciwko żeby próbować Cię zgwałcić. Dla mnie to chore, że zadajesz się z takimi osobami.
Dzięki Bogu w moim kręgu znajomych wszyscy są zdrowi i nie do pomyślenia są takie chore akcje.
@Anesa Wy kobietki to jesteście nieźle kopnięte. Jak kiedyś spotkałem jedną przyjaciółkę na imprezie i podczas rozmowy dłuższej mówię do niej to dawaj wsiadaj do auta a ta mi się na kolana pakuje i chce mnie całować a ja jej na to że miała siadać ale na miejsce obok xd. Też była pijana ale delikatnie. Siebie warci jesteśmy.
@Anesa pewnie zostanę za to zminusowany i zwyzywany ale powiem Ci coś co wiedzą wszyscy faceci a chyba żadna kobieta nie jest tego świadoma. Kobiety nie są fajne. Nie są fajne w takim sensie, że żaden zdrowy facet nie chce się z żadną kobietą kupować. Zapytałem kiedyś kilku kumpli czy gdyby nie seks to czy by lubili kobiety. Żaden nie zastanawiał się nawet sekundy i odpowiadali, że absolutnie nie. I to normalni