Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie, kto jest ten zły ja czy ona. Mam różowego któremu wydaje mi się że ciężko dogodzić, czy zaproponuje jakiś wyjazd na domek czy morze to zawsze jest "jak chcesz" nigdy żadnego entuzjazmu czy cos, mam dużo zajawek którymi próbowałem ją zainteresować, od sportów zimowych przez siłownię po jeździectwo, jakiś czas temu wyszło że chciała by nurkować, okej sam chętnie spróbuję, mowa była że jak się uda gdzieś na urlop gdzie jest czysta woda to ok. No i wynikła taka rozmowa, co o tym myślicie:

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fa336299f26e000a5d6c91
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie...
źródło: comment_1643788398bRySwe0X28PxuPX6rQlEwM.jpg
  • 263
@AnonimoweMirkoWyznania: wiele zalezy w tej kwestii od waszej sytuacji finansowej. Bo jesli stac Cie na wakacje w jakims fajnym miejscu to wyjdzie na to ze jestes sknera. Ale jesli oboje nie zarabiacie jakichs kokosow a laska ma wymagania z kosmosu to problem lezy w niej. Ja tam bym cisnal do tego gutkowa z jakims ziomkiem a ona niech se siedzi w domu jesli nie umie sie cieszyc z malych rzeczy to
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież jej nie chodzi o nurkowanie dla samego nurkowania, tylko nurkowanie po to, żeby zobaczyć jakieś rafy koralowe, egzotyczne rybki, jakieś raki, płaszczki czy inne egzotyczne gówna. A ty jej proponujesz nurkowanie w jakimś obsranym bajorze, gdzie będzie widziała piach, muł, porosty i butelki po harnasiu xD Ja jako miłosnik fajnych widoczków w ogóle się jej nie dziwię.
@AnonimoweMirkoWyznania
Jeśli jesteście dorosłymi ludźmi to warto nauczyć się komunikować. Przejść z pytania 'co chcesz' na 'dlaczego' w odpowiednich momentach. A nie jak dzieci, pol setki wiadomości i nikt nie podjął tematu, że jednak jest duża różnica pomiędzy nurkowaniem w czystym morzu a nurkowaniem w polskim jeziorze.

Dodatkowo strasznie po Tobie widać, że bardziej zależy Ci na wygraniu tego 'konfliktu' niż na jego rozwiązaniu. Ty dobry, bo coś możesz zorganizować, a ona
OkiełznanyMrówkojad: Jebnięty jesteś jakiś, nawet nie z powodu, że jesteś biedny i proponujesz lasce jakieś gutkowo, tylko weź popatrz jak ona się zwraca do ciebie, a jak ty do niej. Na jej miejscu to należało powiedzieć „a weź #!$%@? z tym gównem”, łaska naprawdę się hamuje, żeby nie zrobić ci przykrości, chociaż ty do niej masz czelność wyjeżdżać z takim czymś. A ty? Wielki książę urażony, bo wzgardzono jego mułem, chociaż
UprzejmaJulka: Mysle, ze nie mam pojecia czemu ona dalej z Toba jest. Desperatka jakas. Nawet nie chodzi o siano i drogo/tanio, bo mozna pojechac do chorwacji autostopem i nurkowac z fajka za 29zl. Nawet nie chodzi o to, ze nie masz empatii i nie potrafisz zrozumiec roznicy miedzy lodowatym zamulonym bajorem, a cieplym morzem z kolorowymi rybkami. Chodzi o to, ze dla Ciebie bylejakość jest norma. Nie jestes typem faceta, ktory
via Wykop Mobilny (Android)
  • 158
@AnonimoweMirkoWyznania: oboje jesteście siebie warci ale u ciebie widać wiecej pasywnej agresji. Niby chcesz coś miłego dla niej zrobić ale rozmawiasz z nią tak żeby po niej pojechać przy okazji.

Ona za to ma problem z komunikacją i zamiast powiedzieć co by chciała konkretnie to daje wymijające odpowiedzi, ale to może wynikać z tego, że ją atakujesz. A nie wiemy co było wcześniej i co ona powiedziała, ale wynika z tego,