Wpis z mikrobloga

@PucziMMA:

palacze to jedna z najgłupszych grup podludzkich.

Nie dość że sami sobie niszczą zdrowie, to jeszcze śmiecą gdzie popadnie, a jakby tego było mało płacą kupę kasy w postaci akcyzy. Trudno o większych szkodników w społeczeństwie niż palacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
palacze to jedna z najgłupszych grup podludzkich.


@PucziMMA: ej no nie wszyscy, ja niestety palę (giga ciężko mi rzucić :/) ale jak już palę "na mieście" to zawsze staram się robić to w taki sposób żeby komuś nie dmuchać i żeby tego nie czuł. Nawet jak mam poczekać na przejściu dla pieszych to czekam z 10-15 metrów przed żeby nie leciało na nikogo. No i często chodzę z wypalonym petem żeby
  • Odpowiedz
@acidd: jak paliłem to miałem podobnie. Jakbym rzucił kiepa na chodnik to dosłownie bym miał wyrzuty sumienia xD. Po prostu średnio rozgarnięty człowiek zdaje sobie sprawę że środowisko naturalne jest wspólne i nie będzie robił wokół siebie gnoju.
Większość ludzi to po prostu debile i nie ma znaczenia czy ktoś wyrzuca kiepa na ziemie czy wyrzuca powietrze do śmieci bo nie chce mu się zgnieść puszki/butelki. Można wymieniać w nieskończoność.
  • Odpowiedz
A papierosy? No co to #!$%@? jest w ogóle.


@fantazm: zwykła zabawa z ośrodkiem nagrody w mózgu, w sam raz dla osób które nie mogą mieć takich efektów jak inne używki np. kierowcy
  • Odpowiedz
palacze to jedna z najgłupszych grup podludzkich.


@PucziMMA: Palę papierosy (nie jestem z tego dumny ale też się nie wstydze), ale serio, Zeus mi świadkiem, NIGDY nie wyrzuciłem peta czy na chodnik, czy gdzieś indziej poza miejscem do tego przeznaczonym.

Czuję się lekko zaatakowany przez takie komentarze.
  • Odpowiedz
@PucziMMA: Żebym miał iść do śmietnika czy studzienki sto metrów z kiepem w łapie to pójdę. Wywalić kiepa bez kontroli zdarzało mi się czasem na drodze przez okno (wiem, debil, ale tylko jak padało+ jechałem z kimś- czyli w sumie prawie nigdy xD Nie chciałem żeby ludzie jadący ze mną siedzieli cały czas w smrodzie), ale odkąd kupiłem pojemnik na kiepy do auta taki hermetyczny niemalże że nie capi to nie
  • Odpowiedz