Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie mam kryzys wieku.. Jestem w tej nieszczęsnej połowie gdzie bliżej do 30 niż 20. Większość życia przesiedziałem w domu na kompie, marnując czas. Nic mnie nie interesowało. Przedłużałem sobie młodość studiami - czas leciał szybko i sporo ludzi wokół to wydaje się, że masz towarzystwo. Potem praca, pandemia, zanikające znajomości ze studiów, alkohol i gry, seriale dla zabicia czasu i zleciały kolejne lata na niczym. Dawni znajomi pozakładali rodziny a mi na aplikacjach randkowych idzie od tego momentu fatalnie. Wszyscy poszli do przodu tylko ja stanąłem w miejscu. Nie chcę tak spędzać kolejnych lat. Mam ochotę nadrobić stracone lata, porobić rzeczy których nie robiłem do tej pory, wydać kasę na przyjemności. Wiecie - zazwyczaj w młodości ludzie się wyszaleją i chłopaki jeżdżą z różowymi autami wieczorami, pod namioty, na wakacje, ogniska, jakieś tripy z ekipą itd. i potem jest okres stabilizacji. A ja w wyniku tej frustracji podjąłem już pewne kroki i mam kilka pomysłów w głowie. Z nudów zacząłem sobie jakiś kurs #programowanie i podoba mi się ale czy jest sens w to iść teraz xd? Chcę zapisać się na #silownia - nie mam złej sylwetki mimo domowego trybu życia ale warto wyglądać dobrze i czuć się zdrowo. Spróbowałem samotnych tripów na razie lokalnie i jest okej ale chciałbym pojechać gdzieś dalej albo poza PL. Kupno roweru żeby urozmaicić #spierdotrip też nie jest głupie. Z rynku matrymonialnego chyba zrezygnuje bo lipa straszna. Chętnie też kupiłbym sobie jakiegoś sportowego gruza do nocnych wojaży ( ͡° ͜ʖ ͡°). Powoli się budzę z mojego letargu i zaczynam doceniać, że przecież mam kasę do takich rzeczy a nie jestem już na łasce rodziców i że ten czas mija to czemu nie zaszaleć skoro to życie takie marne. Co mi szkodzi.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobisty #tinder #blackpill #doomer #samotnosc #feels #przemyslenia #motywacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f11a051e699f000b03409d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
Pobierz
źródło: comment_164320215686HHGiAzxxemRxrJ0lDluv.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tylko dodam że każde hobby pozwoli ci poszerzyć grupę znajomych i przyjaciół. Kup gruza to zaraz w pracy znajdziesz paru miłośników z którymi pogadasz. Pojedziesz na jakiś nocny złot i znowu parę znajomości wpadnie. Podobnie z rowerem jak pogadasz to znajdziesz kogoś z kim będzie można pojeździć na szosie/góralu. Potem zgadać się na jakiś wyjazd weekendowy i będziesz miał każdy weekend zajęty.
@AnonimoweMirkoWyznania: Plan wygląda super. Mi leci ostatni rok z 2 z przodu w wieku i sporą część historii mamy podobną. Natomiast ja uważam, że najlepszy czas dla faceta może byc i po 30stce (wiem, że wielu mnie skrytykuje że #!$%@? bo młodość, zdrowie wigor i ruchanie), natomiast zadbany facet po 30stce nie dość że może dalej wyglądać młodo, albo dostawać eleganckich rys upływających lat, to też jest mądrzejszy, bogatszy niż 20latek.
@Imnotokej: Jest dokładnie tak jak mówisz: Nie wiek zmienia życie, a to jak sobie je ogarniamy. Dwójka dzieci z babą, której nie trawisz i gównopracą kradnącą czas zmieni życie bardziej niż czterdziestka czy nawet pewnie pięćdziesiątka na karku. Ja mam bliżej 40stki niż 30stki, kobietę dyszkę młodszą, kasy więcej niż gdy miałem lat dwadzieścia parę. I mam czas życia. Od nastu lat zresztą. Minusów brak. Srsly. Kilka minut siedziałem myśląc co
@Daniell0: Na sympatii ;) Nie wiem jak dzisiaj wygląda tam sytuacja. Patrząc na dane (przeglądałem ostatnio statystyki tindera w kilku krajach: w 2016 podział płci 50:50, obecnie w takim UK na jedną dziewczynę przypada 10 facetów), nie wiem czy to miejsce dalej do polecenia. Dziś pewnie bardziej w jakiś speed-dating bym się bawił, bo nie konkurujesz z toną facetów którzy żyją swoim życiem a mają tindera "bo czasem wpadnie jakiś sex".