Wpis z mikrobloga

@masz_fajne_donice: to może jakaś zaburzona? Bo o ile jestem w stanie zrozumieć fascynację niektórych kobiet 26 latkami jak mają 16 lat, to różnicy 25 lat nie (ewentualnie jak są jakieś duże kontakty/wpływ), ale o nie to chyba(?) chodzi opowi, nie.
jeżeli jesteś babą i serio chcesz spędzić z kimś całe życie, to najlepiej niech to będzie równolatek lub młodszy facet. Wiadomo, jest to ciężkie do ogarnięcia, bo jednak naturalnie łączymy się w pary "młodsza kobieta - starszy mężczyzna", ale przynajmniej będzie się krócej cierpiało w samotności po śmierci partnera.


@typowa_koniara: Kierowanie sie tego typu zasadami jest wadliwe, ze jak dopasują sie wiekiem to krocej sie bedzie cierpialo w samotności. Mozesz wyjsc
@por_fuera: nie wiem, może przeczytaj ostatnie zdanie?

Groomerzy to najgorszy rak, a taki 35 latek dla 21 latki która dopiero co wyszła z liceum to zwyczajny groomer, który wykorzystuje jej niewiedzę i naiwność


@Iskaryota: niewinna 21latka, no zwykłe dziecko xD

kobiety takie niewinne i naiwne ehhhhh nigdy żadna by nie wykorzystała mężczyzny
@typowa_koniara: Jestem po 30. Dobra praca, sport wyczynowy, zero nałogów (nie licząc kawy). I ostatnio skreśliłem kobiety z 3 na początku wieku. Nie mają mi nic do zaoferowania, a dostaję polubienia od dup z przedziału 20-25. Te też w sumie skreślam, ale tylko dlatego, że w głowach mają tiktokową sieczkę zamiast mózgu.
@por_fuera: jak miałem 22-23 lata to sie spotykałem rok z laską 35 letnią. Najlepszy seks w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A potem sie spotykałem z 40 latką która miała zajebistą 18 letnią córkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Było niezręcznie jak do nich przychodziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piękne czasy badoo