Wpis z mikrobloga

@por_fuera: kobieta, jak i zresztą mężczyzna, będąc już na studiach powinna już pracować. Wtedy po skończeniu studiów w wieku ok. 24 lat masz wykształcenie i ze 2 lata doświadczenia zawodowego. Ogarniasz jeszcze ze 2-3 lata będąc kobietą i bierzesz się za dzieci. A facet ciągnie to ciurkiem. I da się w ten sposób robić dzieci i z równolatkiem ;)
@por_fuera: Poznali się jak moja mama była na studiach czyli gdzieś 23 lata i 43.

@typowa_koniara: Gadasz jak moja mama. Na razie nikt specjalnej opieki nie potrzebuje. Statystycznie pewnie masz rację, ale teraz takie czasy, że nic nie wiadomo. Ale w innym wypadku moi rodzice mogli być już 20 lat po rozwodzie, więc nie wiem która samotność jest lepsza.
No raczej nie. Równolatek to przepis na nieudany związek i rozwód. Bo to co działa w wieku 20 lat z czasem będzie się rozjeżdzać to znaczy kobiecie będzie spadać atrakcyjność matrymonialna, a mężczyźnie rosnąć. Starsi mężczyźni też nie szukają równolatek, bo starszy mężczyzna chce potomka, a kobieta po 40 czy nawet 30 może mieć z tym problem. Po trzecie moi rodzice różnią się o 20 lat wiekowo i są po ślubie 40
  • 81
@typowa_koniara
@Iskaryota
@typowa_koniara xD

Pamiętam czasy liceum, gdy dziewczyny z klasy miały 10 lat starszych facetów i wszystko było w porządku, bo tacy dorośli, z samochodami i zabierali na wakacje. Ale jak ja miałem 10 lat młodszą laskę to myślałem że koleżanki w pracy mnie zamordują wzrokiem xD (byłem przed 30).

#!$%@? się od życia innych ludzi zazdrośnicy.