Wpis z mikrobloga

@7160: ty ustalasz cenę i dogadujesz się z osobą której świadczysz usługę. Pobierając opłatę powinieneś też przyjąć ryzyko z tym związane np. że osoba nie będzie zadowolona z pracy. Podpisz umowę ze po np 2 lub 3 miesiącach od zatrudnienia w danym miejscu opłata zostanie pobrana, to będzie uczciwe. Zadbaj o wszystkie formalności włącznie z umową pośrednictwa pracy, ubezpieczenie i opłacenie wszystkich podatków. Jeśli nie dopełnisz wszystkich formalności to ani moralnie
Ja załatwiłem koledze w swojej firmie, stawia paliwo do mojego auta w jedną stronę solo ;) realnie jakieś 600zl, a na dwóch to by było po 300 - czyli 300.

No i mam kolegę w robocie ;)
Cześć chłopaki, tu Areyu, dzwonie z Wielkiej Brytanii (minuta oczekiwania na oklaski) #pdk


@keuaiBKonczylNocnomWartem: dla ciebie będzie 3k

ale załatwiasz prace magazynowe, czy proste pierwsze typu kasjer/na budowie jako zarobek na boku czy wyspecjalizowane na które ciężko się dostać jak it/inżynieria gdzie to może być uzasadnione?


@interpenetrate: taśma zimą, szparagi latem, nie ma to tamto. Jeszcze mi dziękują robacy

O przepraszam, rodacy!
@Calkiem_wysoko666: No ale nie chcę nic. A jak ktoś później przynosi flache czy ostatnio bardziej słodycze dla dzieci to już nie moja decyzja. Wydaje mi się że tak postępują cywilizowani ludzie.
Zresztą widzę, że jedna rzecz się nie zmienia. Wszyscy pomagają swoim rodakom za granicą a Polak jak zawsze musi zarobić na wszystkim