Wpis z mikrobloga

@LilyOfTheValley: no ale pewnie z 80% facetow zarabia mniej, zostaje ci te 20% albo i mniej, z wlasnym mieszkaniem to zostaje strzelam ze z 5% facetow z Twoim przedziale wiekowym z czego wiekszosc z nich bedzie zdecydowanie wolala mlodsze i przynajmniej 8-9/10
@LilyOfTheValley:

Mam własnościowe mieszkanie, średniej klasy samochód, wyższe wykształcenie i zarobki ok. 5k netto, czy to źle, że oczekuje od faceta przynajmniej tego poziomu, bo niektórzy twierdzą, że to źle. To nie jest żaden szał, gdy ma się ponad 30 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co prawda ten wpis to b8, ale wyjaśnię dlaczego większość ludzi tu dostaje zwiechę.Typowa nierówność finansowa w małżeństwie to jest, że facet
@bodzix1809: Pasożyt finansowy czy nie, ale jeśli zarabiasz przyzwoicie to niestety, ale różnica między Tobą a kasjerką z żabki jest ogromna. Żeby nie było: nic nie ujmując, no ale jak ona zarabia 2500 czy coś takiego, a Ty 6-7k+ lub więcej, no to tu ciężko będzie ogarnąć wspólne życie w sposób inny, niż taki, że Ty ją będziesz po prostu finansował. W przeciwnym razie, będziesz musiał z wielu rzeczy zrezygnować. Typowy
Tu napisałes jakiś zupełny absurd. Pomieszałeś to co napisałem i napisałeś coś co sobie wewnętrznie przeczy i nie ma żadnego realnego związku z tym co napisałem. Wziąłeś wybrane cechy osoby A i osoby B i zrobiłeś z nich jedną absurdalną osobę.


@Nemayu: No to tym bardziej to co napisałeś nie ma sensu:

żeby zarabiał 5000 zł/msc. Takich osób jest niewiele, więc szuka kogoś kto zarabia dużo więcej niż 5000 zł


@
@Malkof: Myślę, że ma na myśli to co opisałem, czyli jak gość robi za 2.5-3k to nie, ale jak już bliżej jej zarobków i ogarnięty to tak. Nie wiem skąd ma, ale wiem, że laski, które pochodzą z zamożnych rodzin to no cóż...szukają na "swoim" poziomie :) Spotkałem się łącznie około trzy razy z takimi (z czego dwie po 180 cm wzrostu lol, trzecia też koło 178 - kasa sprzyja wzrostowi
@Malkof: Tak już po prostu jest. Tak samo jak faceci wolą kobiety młodsze i ładniejsze, tak i kobiety wolą facetów na co najmniej swoim lub (najchętniej) wyższym poziomie. Uwarunkowania ewolucyjne, tego tak łatwo nie zmienisz :)
@LilyOfTheValley: nie mam nic do takich kryteriów, po prostu odrzucasz część dobrych chłopaków, przez to, że nie posiadają tego co Ty.
Jednocześnie szukasz w grupie, która moze oczekiwać czegoś zupełnie innego np: wiek<30, wygląd itp.

Powodzenia, obyś znalazła swój match i nie musiała rewidować kryteriów za 10 lat.
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL:

To już jedynie oznacza, że tego sensu nie potrafisz dostrzec. Skoro pomieszałeś moją wypowiedź w tak absurdalny sposób to nie jestem w stanie ci pomóc.

Co to jest jakieś RPA, że albo zarabiasz 1000 zł albo 30 000 zł? XD

moja wypowiedź: którzy dali mu mieszkanie w prezencie i żeby zarabiał 5000 zł/msc.


Taki wariant, który oznacza równość z OP, ale który jest rzadki, a biedniejsi jej nie interesują.
Musisz
@Malkof: Chyba ktoś inny tu się nie popisał bystrością :) Takie są "zasady gry" i z tych ewolucyjnych rzeczy tyle przetrwało do dziś (pomijam czy dobre czy złe), Tobie się one nie podobają i to jest okej, może znajdziesz kogoś, kto będzie uważał podobnie, ale będziesz zwyczajnie w mniejszości. Klepnięcie w tyłek w świecie, w którym już mamy takie coś jak "prawo" nie skończy się dla Ciebie najlepiej. To jest płynne,