Wpis z mikrobloga

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Oprócz tego, że taki człowiek musi istnieć to OP musi go jeszcze spotkać, a on musi być nią zainteresowany. Mężczyźni nie przywiązują na ogół wagi do majętności swoich partnerek, więc majątek OP nie jest w jej przypadku jakąś dużą wartością dodaną i nie jest z tego powodu rozchwytywana. Z kolei taki Chad o którym marzy OP jest rozchwytywany, bo kobietom zależy na stabilności, bezpieczeństwie = pieniądzach. Szuka kogoś kto ma
@Malkof: Nie, to nie jest źle. To Ty masz problem ze zrozumieniem. Każdy ma prawo oczekiwać czego tylko chce. Natomiast oczekiwanie czegoś podobnego nie jest niczym szczególnym. Jeśli ona zarabia 5k i oczekuje faceta na podobnym poziomie, to nie ma tu nic złego (pomiń czy dostała od rodziców, skupmy się na pracy).

Gorzej, jeśli sama nie ma za wiele, ale od faceta oczekuje, że będzie dużo zarabiał, dużo miał i ogólnie
@Malkof:
1. Lub tyle samo, czyli podobnie. To chyba standard, że ludzie szukają najlepszego czego się da, prawda? Słyszałeś by ktoś kupował samochód "od 30k PLN"? Nie, jak już to "do 30k". Że ma mieć "co najwyżej grzane fotele"? Nie, że ma mieć "co najmniej". Ludzie stają się piąć w górę, typowe.
2. Ona nikogo nie oszukuje.

Masz ewidentnie problem z tym, że ona szuka kogoś na swoim lub wyższym poziomie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LilyOfTheValley: Skąd wam się kobietom wydaje że wszystko ma być na gotowe ( ͡° ʖ̯ ͡°) chcecie gotowego, dobrze faceta skrojonego na miarę waszych potrzeb. Nic dziwnego że baby po skończeniu studiów nie mogą sobie nikogo znaleźć. W związek i przyszłość się inwestuje. Znajdź dobrego mężczyznę, nie zachce dążyć do waszych wspólnych celów a potem wspieraj aż razem osiągnięcie sukcesu ( ͡° ʖ̯ ͡°
@HansLanda88: oczywiście że tak, a czas weryfikuje jacy są ludzie. Jedni w wieku 30 lat żyją od dawna samodzielnie, są w stanie walczyć swoje miejsce, inni siedząc u mamy w swoim pokoju, płaczą ze nie mogą kopulowac, mimo że by bardzo chcieli :)
@MatiKosa:

OP wymaga mieszkania bez kredytu od osoby zarabiającej 5000 zł i nie możesz tego pominąć.


Jak zastanowisz się co to oznacza to musisz dojść do wniosku, że szuka mężczyzny z rodziny, która dała mu mieszkanie:

-który zarabia więcej niż 5000 zł, bo mężczyzna z rodziny, którą stać, aby dać mu mieszkanie nie zarabia mniej lub jest to rodzina z jednym dzieckiem, więc już ta rodzina zadbała, żeby sobie w życiu
@MatiKosa: Wiem co masz na myśli, ale mi by to nie przeszkadzało, bo nie mam takich marzeń. Lubię od czasu do czasu gdzieś wyjechać, ale nie jaram się tym. Wolałbym testowanie restauracji na mieście haha. Zanim przetestuje wszystkie w Polsce trochę czasu minie, a jak jeszcze do niektórych się wraca to już w ogóle.
Co by mi przeszkadzało to to, że moja partnerka by oczekiwała, że coś jej postawię. Mnie jakakolwiek