Wpis z mikrobloga

Mam własnościowe mieszkanie, średniej klasy samochód, wyższe wykształcenie i zarobki ok. 5k netto, czy to źle, że oczekuje od faceta przynajmniej tego poziomu, bo niektórzy twierdzą, że to źle. To nie jest żaden szał, gdy ma się ponad 30 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tinder #zwiazki #niebieskiepaski
  • 369
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nowelizacja: To znaczyło że kobiety chcą mieć gotowy produkt i nie chcą inwestować w mężczyzn którzy na daną chwilę nie spełniają ich wymagań. Nie ma żadnego czytaj, nie dopowiadają sobie czegoś co nie jest napisane.
Tak jak kobiety tracą te 6 lat po studiach, przed 30 na pracę i poszukiwanie gotowego produktu. Jeśli uważasz że ludzie po 30 się nie rozwijają to cóż, pozostaje szukać rozwodnika.
  • Odpowiedz
@dr_Batman: tylko tutaj trzeba też patrzeć na to, żeby nie wylądować w związku, w którym się od początku zacznie zmieniać partnera, żeby go ukształtować. Właśnie podejście, że akceptuje się aktualny stan partnera jest dużo lepsze od wchodzenia w związek by w kogoś "inwestować" czy zmieniać według swoich potrzeb. Może okazać się przecież, że ta osoba nie chce się zmieniać.

Oczywiście że ludzie po 30 się rozwijają. Jednak lata 20-30 lat
  • Odpowiedz
@Nowelizacja: oczywiście, że zwracam uwagę na inne cechy. Nigdy nie związał bym się z kobietą, która by nie była chociaż trochę dla mnie atrakcyjna. Ten pewien próg atrakcyjności dla każdego inny trzeba przekroczyć żeby zwrócić uwagę na inne cechy.
Jeśli chodzi o kwestie materialne to nie zamierzam kogoś utrzymywać. Ważna jest dla mnie samodzielność.
Nawet jeśli kobieta spełnia te wszystkie moim zdaniem niewygórowane wymagania, ale jest ujowym człowiekiem to dla
  • Odpowiedz
no to 1300 rachunki + paliwo, dalej zostaje 3700....


@Heady1991: jak się nie je śmieci, nie nosi szmat i nie siedzi w piwnicy to jest bardzo mało, ot żeby się jakoś utrzymać i odłożyć z 500 zł na czarną godzinę lub na wakacje.
  • Odpowiedz
tylko tutaj trzeba też patrzeć na to, żeby nie wylądować w związku, w którym się od początku zacznie zmieniać partnera, żeby go ukształtować. Właśnie podejście, że akceptuje się aktualny stan partnera jest dużo lepsze od wchodzenia w związek by w kogoś "inwestować" czy zmieniać według swoich potrzeb. Może okazać się przecież, że ta osoba nie chce się zmieniać.


@Nowelizacja: też już żyje tyle na świecie, że przekonałam się, że nie
  • Odpowiedz
Ten wpis wyglądałby trochę lepiej gdyby autorka napisała, że szuka kogoś w okolicach swojego statusu, a nie na równi lub wyżej. Dla mnie to jest roszczeniowość w najczystszej postaci.


@bodzix1809: a pisanie w ten sposób to jest łapanie za słówka. Jak to świadczy o facecie, powiedzmy z 34 lata, który zarabia minimalna i nic nie ma, raczej to nie jest pech, tylko kompletny brak zaradności i ogarnięcia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nowelizacja: Głównie dlatego napisałam żeby facet zachciał dążyć do wspólnych celów, żeby go wspierać, a nie weź sobie faceta a potem zmuś go żeby był taki jak chcesz.

Ciekawe czy masz jakoś poparte te trzy czy opierasz to na, tak właśnie uważam że jest.
  • Odpowiedz
@dr_Batman: tylko to tak nie wygląda, że jak będzie się tylko wspierać partnera, to on będzie się rozwijał.
Ta chęć rozwoju musi pochodzić od niego, a partnerka może go co najwyżej w tym wspierać. Samo wspieranie tutaj nie wystarczy, bo to on musi sam chcieć się zmienić. W przeciwnym razie będzie to właśnie zmienianie na siłę i kształtowanie według własnych widzimisię.

A nie jest tak, że w młodym wieku się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nowelizacja: No dobrze, moja metoda widocznie się nie sprawdza, pewnie mi się sprawdziła przez przypadek. Zobaczymy jak pójdzie op z szukaniem gotowca.

Nie, człowiek jest wręcz bardziej chętny do nauki gdy jest ukierunkowany, bardziej doświadczony w życiu i wie w którą stronę chce iść. A co ma nauka do sukcesu? Myślisz że inżynierzy którzy zarabiają przed 30 3k na rękę nie umieją się uczyć?
Osobowość się kształtuje do 25 roku
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley:

@bodzix1809: a pisanie w ten sposób to jest łapanie za słówka. Jak to świadczy o facecie, powiedzmy z 34 lata, który zarabia minimalna i nic nie ma, raczej to nie jest pech, tylko kompletny brak zaradności i ogarnięcia


Hmm łapanie za słówka. Uwielbiam takie odwracanie kota ogonem (
  • Odpowiedz
@dr_Batman: to napisz o swoich doświadczeniach, bo jestem ciekawa jak to rzeczywiście wyglądało.

Nauka to tylko przykład. Inżynierowie zarabiają przed 30 3k, bo się jeszcze rozwijają. Nie znaczy to, że po 30 też będą zarabiać 3k. Czyli będą prawdopodobnie po 30 spełniać kryteria zarobkowe opki.

Osobowość ma wielkie znaczenie dla sukcesu zawodowego. Żyjemy w czasach, w których umiejętności miękkie są kluczowe na rynku pracy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nowelizacja: No i takich inżynierów 3k zgarniają kobiety które będą w nich inwestować, dlatego nie ma wolnych inżynierów po 30, poza rozwodnikami ( ͡° ʖ̯ ͡°) op myśli że przystojni mężczyźni z oczywistymi perspektywami czekają grzecznie aż zaczną spełniać czyjeś wymagania?

Przecież osobowość to nie są umiejętności miękki ( ͡° ʖ̯ ͡°) umiejętności miękkie to jak sama nazwa skazuje umiejętności i można
  • Odpowiedz