Wpis z mikrobloga

Mam własnościowe mieszkanie, średniej klasy samochód, wyższe wykształcenie i zarobki ok. 5k netto, czy to źle, że oczekuje od faceta przynajmniej tego poziomu, bo niektórzy twierdzą, że to źle. To nie jest żaden szał, gdy ma się ponad 30 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tinder #zwiazki #niebieskiepaski
  • 369
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LilyOfTheValley: To sobie kup taki produkt bo poszukujesz produktu a nie człowieka. Owszem można mieć jakieś wymagania i selekcjonować, to rozumiem ale Ty sprawiasz sprawę od drugiej strony i dla Ciebie owe wymagania są celem a nie człowiek. Większość takich kończy rozbitymi związkami. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: @MajoZZ: Ale nieogary jeden z drugim :D To nie ja byłem tym gościem ze stacji benzynowej, rozmowa była ogólnie, to nie miało nic wspólnego ze mną. Rozmowa była o tym, o czym pisze OP. I ja ją w pełni rozumiem, za duża różnica poziomu nie sprzyja.
  • Odpowiedz
@MajoZZ: Napisałeś tak dziwny koment, że nie wiadomo o co chodzi. No sorry, ale nie znoszę jak ktoś pisze coś w stylu "co za pier...", a pisze na jakiś inny temat i to nie ma za wiele wspólnego z tym co napisałem. Pisałem o pani, która więcej zarabia i nic o tym, że to jest dobre/złe. Jedynie wskazałem na jej opinię odnośnie potencjalnego związku z dużo mniej zarabiającym.
  • Odpowiedz
też uważam, że małżeństwo z kimś, kto prezentuje wartość tylko w wyglądzie, to, delikatnie mówiąc, nieporozumienie. Jednak nadal wiele mężczyzn tak robi ¯_(ツ)


@Nowelizacja: ogólnie małżeństwo to nieporozumienie. Bo nie ma takiej wartości, której druga osoba nie może utracić, a wtedy lepiej mieć możliwość wyrzucenia takiej osoby na śmietnik bez konsekwencji ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MatiKosa: Najpierw piszesz, że napisałem, że jesteś typem ze stacji. Teraz piszesz, że w sumie tak nie napisałem, tylko napisałem coś czego nie rozumiesz. Czyli za 1 razem odpisałeś w ciemno wyzywając mnie od "nieogarów". Tylko kto w tym przypadku jest kim? To że nie rozumiesz komentarza, który nawiązuje to twojej wypowiedzi świadczy jeszcze bardziej o... Pozostawiam cię już z tym sam na sam. :)
  • Odpowiedz
xD w celu lepszej weryfikacji rynku matrymonialnego radzę zapozać się z eksperymentami typu babka 40+ 50+ czy 70+ na tinderze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@oszty: i dla ciebie zboczeńcy i boty akceptujące wszystko na tinderze (30% męskich kont na tym portalu akceptuje wszystko XD) to wyznacznik "rynku matrymonialnego"? XDDDD

Nie gadaj, że uwierzyłaś w tego matrixa przegrywów-debili, twierdzących, że każda kobieta może mieć ilu chce facetów na zawołanie, niezależnie od tego jak
  • Odpowiedz
bo to będzie pseudozwiązek. Już lepiej mieć fwb. Związek zabiera ogromne nakłady czasu. Jak nie jest się związany emocjonalnie z partnerem, to bycie w związku jest stratą czasu.


@Nowelizacja: no tak, ale przecież każdy związek z takim podejściem transakcyjnym to pseudozwiązek. Związek OPki bazujący na tym, że facet ma zarabiać minimum tyle co ona, a najlepiej więcej, też będzie pseudozwiązkiem.
  • Odpowiedz
@skitarii: No właśnie nie. Co innego mieć uczucia do danej osoby, ale mieć jednocześnie wymagania pod względem atrakcyjności, inteligencji, a co innego być z kimś tylko z powodu pewnych cech. To taka różnica: jesteś w związku z atrakcyjną dziewczyną, ale jednocześnie ją lubisz, jest inteligentna i ogarnięta. Teraz: jesteś w związku z atrakcyjną dziewczyną, ale poza tym cię ciągle irytuje, nie znosisz jej charakteru, uważasz, że jest głupia itd.

Opka
  • Odpowiedz
No właśnie nie. Co innego mieć uczucia do danej osoby, ale mieć jednocześnie wymagania pod względem atrakcyjności, inteligencji, a co innego być z kimś tylko z powodu pewnych cech. To taka różnica: jesteś w związku z atrakcyjną dziewczyną, ale jednocześnie ją lubisz, jest inteligentna i ogarnięta. Teraz: jesteś w związku z atrakcyjną dziewczyną, ale poza tym cię ciągle irytuje, nie znosisz jej charakteru, uważasz, że jest głupia itd.


@Nowelizacja: a
  • Odpowiedz
@skitarii: przyganiał bordo pomarańczce xD absolutnie nie kieruje sie tutejszymi mądrościami xD ale jeśli uważasz że można w ogóle porównywać sytuacje matymonialną kobiet i mężczyzn to widac nie za bardzo orientujesz się w sytuacji tej drugiej płci. a kobiety 40+ łykające antydepresanty to pewnie w większości mężatki xD
  • Odpowiedz
ale jeśli uważasz że można w ogóle porównywać sytuacje matymonialną kobiet i mężczyzn to widac nie za bardzo orientujesz się w sytuacji tej drugiej płci. a kobiety 40+ łykające antydepresanty to pewnie w większości mężatki xD


@oszty: przedawkowałaś wykop, jeśli wierzysz, że te wykopowe uniwersum to na serio jest XD
  • Odpowiedz
no tutaj jak było i jest uczucie, to nie powinna zdarzyć się taka sytuacja. Jednak często mężczyźni porzucają takie kobiety ¯_(ツ)


@Nowelizacja: czemu nie powinno? Skoro ktoś szuka uczucia plus profitów, to gdy profity miną, może iść szukać uczucia gdzie indziej ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz