Wpis z mikrobloga

Jak myślicie?
#usa #ankieta

Wybory wygra

  • Kamala Harris 70.0% (317)
  • Donald Trump 30.0% (136)

Oddanych głosów: 453

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eliade: Pytanie nie było kogo popierasz, tylko kto wygra. Wygrana Trumpa to myślenie życzeniowe. Zwlaszcza, że ludzie w USA nie głosują za kandydatem tylko za partia. No i T. Swift się opowiedziała także tego... XD

A teraz ciekawostka:
"Według badań gwiazda może mieć wpływ na prawie 20 proc. elektoratu w wyborach prezydenckich. 15 proc. demokratów i 4 proc.".

Cziscie to?!
Idiokracja...
  • Odpowiedz
@Hanka_Szlachcianka: jest ponoć miliarderka, on w tym wieku nie był, do tego on odziedziczył kasę. W najgorszym przypadku są tacy sami choć wątpię ;) dodam z góry że nie kojarzę żadnej jej piosenki
  • Odpowiedz
@TomSz: jej majątek oblicza się (przynajmniej Forbes) nie na podstawie realnego dochodu, tylko potencjalnej sily wytwórczej. Np. W ubiegłym roku najbogatszą Polką była Świątek, nie ze względu na to ile zarobiła, tylko obliczono jej potencjalną wartość rynkową.
  • Odpowiedz
oby Trump, może jeszcze będzie normalnie na tym świecie


@Adruns: dziwkarz i oszust który zbija piąteczki z dyktatorami?

Chyba twoi przodkowie lubili czuć ruskiego buta na swoim gardle, skoro to nazywasz normalnością.
  • Odpowiedz
@Adruns: To rosja a żydzi regularnie grozi nam atomowym holocaustem.

To rosjanie a nie żydzi przez stulecia nas okradali, mordowali i gwałcili.

Zakładam że jesteś po prostu ruskim ścierwem że takie głupoty piszesz.
  • Odpowiedz
@revente: a ja, że jesteś lewakiem dla którego są b---y dobre i złe.
Jakoś za trumpa nie było takiej chorej sytuacji na świecie.
Trzymał ich za mordy wszystkich.
  • Odpowiedz
@Adruns i uważasz że kandydat który wprost mówi że odpuszcza wojnę na Ukrainie, Rosja nie jest taka zła i chce wycofać usa z NATO to właściwy wybór do zakończenia wojny?
Właściwy wybór żeby wojna się skończyła przegraną Ukrainy.

Naprawdę dziwi mnie że tylko orban oficjalnie poparł trumpa, powinni to zrobić wszyscy, a nie tylko ci co tęsknią za ruskim mirem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@open_or_die: przynajmniej zakończyłby wojnę a jak będzie kolejny biden tylko że harris do podpisywania nowych pejsatych umów na dostawy broni to ciekawe ile jeszcze setek tysięcy ludzi zginie.. to można skończyć.
Tam codziennie giną ludzie.
Patrze z czysto moralnego punktu widzenia.

I nie chodzi mi tylko o Ukrainę i Rosję.
Patrz co robią żydzi na bliskim wschodzie.
Tamtą czystkę etniczną też trzeba skończyć.
  • Odpowiedz
@Adruns: w bajki też wierzysz? Nic by nie zakończył, co najwyżej dałby czas by Rosja się ponownie mogła dozbroić i zaatakować znowu.
  • Odpowiedz
@Adruns uja by zakończył, co najwyżej dałby wolną rękę Rosji. Trump broni Putina przy każdej możliwej okazji, zapowiada że wycofa wojska ale to nie ważne, ważne żeby lewaków d--a piekła.

Przez 20 lat słyszałem, że NATO to prawdziwy problem dla Rosji. Słyszałem to od długiego czasu i myślę, że to jest tak naprawdę powód, dla którego ta wojna się zaczęła" — powiedział Trump
  • Odpowiedz
@Adruns:

lewakiem dla którego są b---y dobre i złe


Ja po prostu chcę by Polska była bezpieczna. To ty coś płaczesz o złych żydach lol.

Wracaj do okopów Iwan.
  • Odpowiedz