Wpis z mikrobloga

Mam własnościowe mieszkanie, średniej klasy samochód, wyższe wykształcenie i zarobki ok. 5k netto, czy to źle, że oczekuje od faceta przynajmniej tego poziomu, bo niektórzy twierdzą, że to źle. To nie jest żaden szał, gdy ma się ponad 30 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tinder #zwiazki #niebieskiepaski
  • 369
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thachii: typie, punktuje ci twoje zaburzone myślenie. Mam nadzieję, że masz poniżej 20 lat. Mechanizm dobierania się w pary jest dość skomplikowany i zdecydowanie niezerojedynkowy.

Tutaj powinnam napisać jakieś pierdoły w tej samej myśli, co twoja, ale się wstrzymam. Przecież to bez sensu. Nabierzesz doświadczenia, to przyznasz mi racje.
  • Odpowiedz
@Thachii: tzn. tak. Mężczyźni ogólnie wolą młodsze kobiety, ale nie jest to tak zerojedynkowe jak to przedstawiasz. Liczy się całokształt. Przy czym podobne zarobki/wykształcenie/ poglądy na życie są jednocześnie atrakcyjnie jak i ułatwiają związek. Duża różnica wieku jest atrakcyjna dla mężczyzn, ale nie ułatwia związku, wręcz przeciwnie. Dlatego takie rzeczy co wskazała opka są mniej "puste" niż patrzenie na młodość. Są z jednej strony elementem, który wpływa na atrakcyjność, ale
  • Odpowiedz
@Thachii: taaa, podobno mężczyzna w wieku 38 lat jest najbardziej atrakcyjny (według wykopu). W praktyce przeciętny mężczyzna w tym wieku ma wielkie zakola i brzuch piwny. Tak sobie mogą pisać mężczyźni, że preferują młode kobiety samemu mając 40 lat, ale w praktyce wygląda to tak, że u takich młodych nie mają szans. Wybierają więc rówieśniczki/ kilka lat młodsze + po charakterze, zawodzie, wykształceniu itd.

To o czym piszesz można porównać
  • Odpowiedz
@Nowelizacja

@ChickenDriver: szukanie osoby, która zarabia podobne pieniądze to jak szukanie osoby o tym samym poziomie atrakcyjności.


Masz jakiś wzór na te atrakcyjność? Może coś na miarę ulgi dla klasy średniej, co? I jak ludzie mają się parować przez te poziomy to może trzeba od razu jeszcze ten obszar, wydawać można się było miłości, intymności zainfekować plugawym mową prawa. Trzeba by na przykład rozpatrzyć głębiej te kwestie dochodów bo
  • Odpowiedz