Wpis z mikrobloga

Z pomocą jednego z warszawskich sztabów WOŚP wystawiłem na licytację maskę przeciwgazową MC-1, w sam raz na przejażdżkę motocyklem po Warszawie ( ͡ ͜ʖ ͡). Wylicytowana kwota zostanie przeznaczona na cel 30 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – wyposażenie oddziałów okulistyki dziecięcej.
Link do aukcji: Maska przeciwgazowa MC-1 od WarszawskiRozpylacz #smieszekpozakontrolo #wosp #warszawa
Wołam komentujących znalezisko: @anian, @bobolak, @Brak_wolnych_loginow, @chilon, @czekerout, @Danuel, @drogi-m, @dx_xc1, @Fazito, @franek-wichura, @FrasierCrane, @imposibiru, @karma-zyn, @Krakussimus, @kuljak, @Lemonardo, @LudzieToDebile, @MicekPicek, @Ostatnie_Tango, @Papa_Zerg, @Piotrrulla, @Przegrywinho69, @Reloop, @Sahim, @Shogun001, @skonczjuz, @stanli, @stormkiss, @Sun_city, @tekbbar, @TerazPolska123, @UszatyPoeta, @yagu6, @ZjemCiDywan
Pobierz WarszawskiRozpylacz - Z pomocą jednego z warszawskich sztabów WOŚP wystawiłem na licy...
źródło: comment_1642752968pJKxby1gHN37A4fwZ6iZGA.jpg
  • 6
Widzę że nie ma na razie chętnych, więc uatrakcyjnię nieco ofertę. Jeśli wylicytowana cena przekroczy 45 zł, to dorzucę nóż ratowniczy Kandar N-49. Nóż jest podobny do tego, który miałem w plecaku ukradzionym mi w lipcu przez motocyklistów z Moto Street Terror. Był początkowo wystawiony na osobnej aukcji, ale została zakończona przed czasem. #edc #noze #wosp #warszawa
Wołam komentujących znalezisko: @bary94pl, @belzebup, @EastWestEast, @EnsFCB, @
Pobierz WarszawskiRozpylacz - Widzę że nie ma na razie chętnych, więc uatrakcyjnię nieco ofer...
źródło: comment_164303357105zldjJuG5ZOoPNfLeGOOE.jpg