Wpis z mikrobloga

@vateras131: Myślę, że to i tak byłby zbyt wysoki wynik. Matiego chyba nikt nie lubi. Oni tam wszyscy znoszą upokorzenia od 1993 za nędzny poselski grosz, a tu przychodzi taki "bankier" prawie, że z PO i cyk na premiera od razu.
ibris dla Onetu ( _)


@ciastko_do_kawy: Podpowiedź:

https://www.linkedin.com/in/marcin-duma-512a49119/?originalSubdomain=pl

Nie wiem czy taki a nie inny układ współpracy wpływa na to co jest w tych sondażach (bo to że tam siedzi wcale nie znaczy że sondaże są kolorowane), ale mimo wszystko jak czytałem wywiady z Dumą to trochę pachniało z nich takim dziwnym "nie jestem za PiS, ale..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1642498505H2FLbfJfngo9eFIw8uuebD.jpg
@normanos: sondaż na tysiącu osób może być prawie tak samo dokladny (z małym marginesem błędu) jak na milionie. Na tym polega statystyka i metodologia doboru próbki. Ale to też zależy czy osoby które się tym zajmowały to studiowały socjologię czy statystykę bo całkiem możliwe że to pierwsze :p
@husky83: Bardzo trafne spostrzeżenie. Ja od dawna twierdzę, że jak jest wyznaczony termin wyborów zgodnie z konstytucją to powinien być zakaz publikowania sondaży z drakońskimi karami - taka rozszerzona cisza wyborcza. Później jest tak że wybór jest między dwoma partiami bo przecie inaczej głos zmarnowany. I tym sposobem betonuje się ten #!$%@? układ który obserwujemy od lat.
Morawiecki w ostatnim sondażu zaufania ma prawie 40%.

Co do #!$%@? jest nie tak z tym narodem?


@WypadlemZKajaka: Pis ma 30-36% poparcia, Morawicki jest z pis i to PREMIER w sumie bez grubszych afer, wiec jego poparcie to poparcie pis + plusy od wierzacych w Pana Premiera
Może ten sondasz był robiony wśród posłów piss?


@vateras131: to by sie w sumie zgadzalo bo morawiecki nawet w swojej partii nie jest super lubiany przez wszystkich
@WypadlemZKajaka: Ja tam przestaje wierzyć w te sondaże. Podobnie było w 2014 roku na rok przed wyborami gdzie PO traciło swoją władzę. Też PiSowi przypisywano dużo mniej głosów a wyniki Platformy były znakomite. Teraz jest dokładnie taka sama sytuacja. Tylko teraz kto inny rządzi a kto inny w opozycji.
@WypadlemZKajaka: Ten naród to Polacy. Wszystko jest tak jak ma być. Co Ty pierwszy rok tu mieszkasz i Polakom chcesz rząd wybierac? Polacy kochaja ten rzad, wysokie ceny, mentalne i gospodarcze sredniowiecze. Odczep sie od nich xd
@WypadlemZKajaka Ja już się pogodziłem z tym, że żyję w bańce. Wszyscy w moim otoczeniu jebią PiS aż huczy, no więc człowiek zaczyna ulegać złudzeniu, że coś się budzi w narodzie. A potem przychodzi dzień wyborów idziesz do lokalu i widzisz to #!$%@? stado ociężałych umysłowo, nieumytych dziadów i już wiesz, że to był tylko słodki sen. Aż sobie chyba wpis zrobię osobny z tym komentarzem, tak się #!$%@?łem xD
Pobierz
źródło: comment_1642521264m9n7EOfcfAQ6dcdhkCUaff.jpg