Wpis z mikrobloga

Serdecznie nie pozdrawiam kontrolerów 0706 i jego "kolegę" przede wszystkim oraz twórców aplikacji urbancard. Zaczęłam kupować bilet na przystanku, potwierdzałam płatność, ale mi mieliło. Weszli kontrolerzy więc pierwsze co to podchodzę do jednego i mu pokazuje ekran telefonu, że mi mieli potwierdzenie płatności. I co? I wlepili mi karę za jazdę bez biletu... (°°
Na nic dyskusja. Beton to beton. I te teksty, że na pewno w aplikacji będzie ślad, że próbowałam kupić i w Bok będą mogli to zweryfikować i anulują mi opłatę... Ta na pewno. Odwołać się odwołam, ale nie wierzę że cokolwiek ugram.
#mpk #mpkwroclaw #wroclaw #seler #zalesie
  • 59
@MirabelleCooper: Co nie zmienia faktu, że masz obowiązek skasować bilet niezwłocznie po wejściu do autobusu. Gra z czasem przy kontroli to taki dodatkowy dreszczyk emocji i z tego co kojarzę, w żadnym wojewódzkim mieście w Polsce w komunikacji miejskiej nie ma regulacji pozwalających na "czekanie aż przemieli". Za to wszędzie możesz się odwołać, jeśli faktycznie masz ważny bilet (tzn. skasowany najpóźniej w momencie odjazdu z przystanku).

Gwarantuję Ci, że AppStore i
@MirabelleCooper: no i na swoim przystanku wysiadasz i żegnasz panów, bo żaden z nich na policję czekał nie będzie.

Najpierw się ludzie dajecie ruchać w dupę, a potem się dziwicie, że was ruchają w dupę ¯\_(ツ)_/¯
@SamiecAlfa-official: ta #!$%@?, bo kontrolerzy to są święci. Sam miałem sytuację, że chciałem odbić bilet (#poznan), była kolejka do kasownika i gadałem przed telefon, więc udałem się do innego. W międzyczasie kanary zablokowały kasowniki i chcieli mi wlepić karę (przypominam z telefonem w jednej, a biletem w drugiej ręce idę do kasownika). Skończyło się na upomnieniu, ale zapewne tylko dlatego, że jakieś babcie zaczęły wyzywać kanara, że chyba głupi jest,
@MirabelleCooper: jak to bilet miesięczny i masz poprzednie zakupy to bez problemu odwołanie przejdzie. Ja czasami zapomniałem że się skończył i dopiero kupowałem pod koniec dnia i odwołanie przechodziło bez problemu. A to że miałaś x czasu do momentu wsiadania w autobus to twoja wina i tyle.
@SamiecAlfa-official: Białorycerzu xD. Widzisz brak kreseczki z kolorem pod moim avatarem? Zdradzę Ci tajemnicę. Ponieważ sam nie zaznaczyłem płci (kiedyś nie trzeba było) nie wyświetlają mi się takie kreseczki pod waszymi avatarami, więc nawet nie wiedziałem, że OP jest kobietą :)