Wpis z mikrobloga

Pojechałabym do Czech. Chciałabym aby to był mój cel w wakacje, może jakiś festiwal. Chce wyjechać sama. Tak o żeby sobie pomyśleć. #czechy

#codziennyprzytulas ()()()

Przesyłam ostatkiem sił promyk ciepłej energii
()() pogoda nie sprzyja, yhh :/
Pobierz Tygrysia_Lilia - Pojechałabym do Czech. Chciałabym aby to był mój cel w wakacje, może...
źródło: comment_16420550343gB5EmdgQHlJYIzy7KPOQS.jpg
  • 105
@Tygrysia_Lilia: ahoj! w Czechach jest spoko piwo, cenowo było tak jak u nas. Co do festiwali, to jeśli lubisz kulturę hh, to Kemp jest dla Ciebie (podobno "ładnie pachnie na terenie całego festiwalu ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Uważajcie na siebie ludki, w centralnej jest strasznie ślisko na chodnikach na razie - można łatwo się #!$%@?ć i zrobić sobie "kuku"! ()
@Tygrysia_Lilia mieszkam na #slask i mam blisko do Ostrawy, jak chcesz zobaczyć niczym nie różniące sie miasto od pierwszego lepszego zadupia z rynkiem pod wroclawiem to smialo możesz jechać, moim zdaniem szkoda czasu i kasy na ostrawe gdzie oprócz jakiegos muzeum które cie bedzie interesowac nie ma nic ciekawego a komuna wizualna dalej tam trwa, co do pragi to byłem w zeszle wakacje i gorąco polecam, ja bylem na 3 dni i
@Tygrysia_Lilia dodatkowo polecam bilet miejski na 3 dni, bardzo tani a możesz jeździć tramwajami, busami metrem kolejka na górę w centrum i "promem" , jak planujesz jechac autem to uważaj na parkingi które sa drogie, polecam poszukać noclegu z parkingiem i poruszać sie zbiorkomem z ww biletem który możesz kupić w apce. Szukalbym noclegu w pradze 5+ bo jest o wiele taniej a komunikacja miejska jest na bardzo wysokim poziomie.
Napewno chce do Liberca i Pragi więc może start w Ostrawie hmm


@Tygrysia_Lilia: Z Ostravy do Liberca to najszybciej się przez Polskę jedzie, więc trochę bez sensu. Ostrawa jest dobra na jednodniowy wypad z Krakowa/Katowic i okolicy, ale jeśli docelowo chcesz do Pragi, to nie ma specjalnie sensu robić pauzy specjalnie na Ostravę. W Ostravie jest też spore ZOO, w pobliżu (raczej dla dzieci) Dinopark, i w okolicy całkiem sympatyczne miasteczko