Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 157
- 35
@dexter1213: zdjecie rozdzielnicy - stan z przed tygodnia.
źródło: IMG_0139
Pobierz- 82
no i wołam chętnych z poprzedniego wpisu( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli ktoś chce być wołany na kolejny update, to wiadomo co robić z tym komentarzem( ͡º ͜ʖ͡º)
- 231
#kukurydzadextera #budujzwykopem #budowadomu #chwalesie
Mirasy, mirabele! Aktualizacja statusu budowy!
W tym roku bedzie najlepszy prezent na urodziny jak do tej pory(akurat jutro klepnie ostatnia dostępna dwudziestka xD). Coś będzie na pewno zalane - albo chata betonem, albo ja etanolem (why not both( ͡° ͜ʖ ͡°))
Więc kontynuując tradycje jak co kolejny #betonowoz
Mirasy, mirabele! Aktualizacja statusu budowy!
W tym roku bedzie najlepszy prezent na urodziny jak do tej pory(akurat jutro klepnie ostatnia dostępna dwudziestka xD). Coś będzie na pewno zalane - albo chata betonem, albo ja etanolem (why not both( ͡° ͜ʖ ͡°))
Więc kontynuując tradycje jak co kolejny #betonowoz
źródło: IMG_9804
Pobierz- 216
PS2. Jeśli chcesz być wołany, to plusuj ten komentarz :D
Przy okazji wołam ekipęekipe budowlaną XD
! ✨ Wykorzystuję mirko.pro wołacz i wołam plusujących tego komentarza.
- 93
Wszystko zalane i nic nie drgnęło ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 111
#kukurydzadextera #budujzwykopem #budowadomu
Możecie dzisiaj bić brawa, a jak nie chcecie to trudno xD i tak jestem dumny z siebie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj kolejne betonowanie, więc kolejne #chwalesie :D od ostatniego wpisu na tagu minęło chyba 2 tygodnie. Przez ten czas dużo niby nie zrobiłem, ale był to najgorszy etap do tej pory - izolacje przeciwwilgociowe i kopanie kanalizacji… izolacje to wiadomo -
Możecie dzisiaj bić brawa, a jak nie chcecie to trudno xD i tak jestem dumny z siebie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj kolejne betonowanie, więc kolejne #chwalesie :D od ostatniego wpisu na tagu minęło chyba 2 tygodnie. Przez ten czas dużo niby nie zrobiłem, ale był to najgorszy etap do tej pory - izolacje przeciwwilgociowe i kopanie kanalizacji… izolacje to wiadomo -
źródło: IMG_9532
Pobierz- 13
@dexter1213 wolaj do nastepnego wpisu
- 42
#kukurydzadextera #budowadomu #budujzwykopem
Trzymajcie Mirasy i Mirabelki kciuki, za 2 godziny leje kolejny beton i oby nic w szalunkach i pustakach nie pierdykneło( ͡° ʖ̯ ͡°)
Trzymajcie Mirasy i Mirabelki kciuki, za 2 godziny leje kolejny beton i oby nic w szalunkach i pustakach nie pierdykneło( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: image
Pobierz@dexter1213: a co ci tam ma pierdyknąć. Co ty za bydle tam stawiasz, że taka powierzchnia zabudowy? Parterówka pewnie?
#budowadomu #budujzwykopem
Otwieram nowy tag #kukurydzadextera (dzięki @dos_badass xD). Zgadza się, ukradłem, ale tylko głupi by nie skorzystał ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie będę tutaj nikogo wołał, bo nie chce robić spamu, jak ktoś chce, to niech zaobserwuje :D Kukurydza dalej rośnie, za to zboże z drugiej strony już wykoszone, czekam aż zrobią ze słomy bele ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tydzień temu pisałem,
Otwieram nowy tag #kukurydzadextera (dzięki @dos_badass xD). Zgadza się, ukradłem, ale tylko głupi by nie skorzystał ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie będę tutaj nikogo wołał, bo nie chce robić spamu, jak ktoś chce, to niech zaobserwuje :D Kukurydza dalej rośnie, za to zboże z drugiej strony już wykoszone, czekam aż zrobią ze słomy bele ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tydzień temu pisałem,
źródło: IMG_9289
Pobierz- 2
@dexter1213: nic nie ukradłeś, sam ci go wcisnąłem. xD
a teraz tak. ja se chałupinę już zbudowałem, od maja do początków grudnia dłubałem.
uczyłem się trochę z jutuba, troche od somsiadów.
mam to już za sobą.
z przyjemnością popaczem, jak teraz ty se łapy łamiesz, i spadasz z drabiny. ;)
a teraz tak. ja se chałupinę już zbudowałem, od maja do początków grudnia dłubałem.
uczyłem się trochę z jutuba, troche od somsiadów.
mam to już za sobą.
z przyjemnością popaczem, jak teraz ty se łapy łamiesz, i spadasz z drabiny. ;)



Witam zgromadzonych, obserwujących, wspierających, krytykujących i wszystkich pozostałych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myśleliście, że dawno mnie nie było to pewnie zrezygnowałem albo spękałem? Absolutnie xD Po prostu nie było kukurydzy, więc nie było aktualizacji, a tak na prawde to tak zapier*alam, że taczki nie ma kiedy załadować, więc i o worklogu nawet nie myślałem :D
Ostatni update był przed sylwestrem, więc
źródło: IMG_1436
PobierzWołam plusujących poprzedni komentarz - jak chcesz być wołany kolejnym razem to plusuj ten komentarz :D