Wpis z mikrobloga

@push3k-pro:
Ul. Lubelska w Lubartowie to główna ulica, która jest bardzo długa i ogólnie spokojna. Na ul. Lubartowskiej w Lublinie, jak to mój kolega określił "idąc tamtędy nocą, minimum to Cię oplują", czyli dość niebezpieczna.
  • Odpowiedz
@JoannitaPL: #!$%@?, łaziłem tamtędy milion razy w każdą możliwą porę, ani razu nikt się do mnie nie #!$%@?ł. Było tam w miarę niebezpiecznie ale 20-30 lat temu. Teraz ulica jak każda inna.
  • Odpowiedz
Na ponoć od Tysiąclecia jest słabiej.


@LubieSzaszylkiZLublina: ale też nie ma dramatu ¯\_(ツ)_/¯

@Adrimi:
imho lublin zrobił sie całkiem bezpieczny i serio trzeba sie prosić o #!$%@? albo go usilnie szukać. nawet na tych 'złych' ulicach czy dzielnicach- a to że te niektóre miejsca w tym mieście wyglądają jak po bombardowaniu to inna kwestia.
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Klasyk
Akcja miała miejsce dzisiaj w Lublinie.

Byłem sobie u kumpla, u którego napełniałem tusz do drukarki - trupa hp deskjet, przy okazji tej nikczemnej czynności pomniejszania zysków korporacji Hewlett- Packard, jak prawdziwi Polacy, poczęstowaliśmy się napojami procentowymi i lekko zawiany przeszedłem Lubartowską w stronę Ruskiej do dworca celem złapania komunikacji miejskiej do domu.

Korzystając z okazji zakupiłem papierosy w SPOŁEM i w oczekiwaniu na zacinający się terminal do płatności
  • Odpowiedz
@Kamael: Może teraz i tak ale do 2013 koledzy co raz mi wspominali o tym, że ktoś znajomy tam miał problemy nocą jak zabłądził. Później jakoś kontakt się urwał z nimi, a część po studiach już tam nie mieszka.
  • Odpowiedz