Wpis z mikrobloga

W tym roku lecę na grubo z dziaraniem, będzie to szło regularnie (kończę lewy rękaw, robię prawy rękaw i całą klatę), stąd prawdopodobnie ok 9 - 10 miesięcy ćwiczenia w kratkę.

Nie chcę się ulać, chcę dalej redukować i za bardzo nie polecieć z mięsa.

Z ruchu jaki będę mógł ogarniać to:

1. LISS w postaci spacerów (ogarnąłem mibanda 6tkę i planuję robić 20 - 30k kroków dziennie)
2. Miska - 1600 - 1800 kcal (nie więcej bo jestem karłem).
3. Silownia - zwykle będzie to wyglądało tak, że zapewne zrobię dziarę - 14 dni przerwy - 2 tygodnie treningów siłowych (i tak cały czas).

ŚRODKI:

MENT- 6,25mg ed (43,75mg per week)
TEST E- 37,5mg ed (262,5mg per week)

Wyliczenia tak dokładne bo oba środki biję podskórnie insulinówką.

Myślicie, że w ten sposób da radę delikatnie progresować z redukcją jednocześnie trzymając mięśnie?

Wołam specjalistów:

@Kasahara
@bst
@Lewusx
@COWEED_19

Resztę również zapraszam do dyskusji.

Z góry dzięki za pomoc!

#mikrokoksy #sterydy
  • 16
@pansterydziasz: "Jedz więcej ruszaj się więcej" jest najlepszą strategią na start. Jadam obecnie po 4,5 - 5k i waga mi powolutku leci, tylko u mnie cardio to nie jest 10k kroków + 300kcal z dwugodzinnego treningu siłowego. W ten sposób jaki chcesz to robić + jw. bst napisał odnośnie dawek robisz sobie totalnie pod górkę rozdupcając organizm od środka
@pansterydziasz: Na redukcji wbijac tescia z androgenem. Po co ten ment w takiej konfiguracji? Lepiej by juz bylo dac prime. I taniej i lepszy efekt tu niz ment. Ment w profilu dziala jak duza dawka testosteronu.