Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop (ツ)

W ostatnich dniach pojawiło się kilka drobnych usprawnień w serwisie, o których śpieszymy Was poinformować. Wdrożyliśmy między innymi poprawki do ankiet; w tagach autorskich uwzględniliśmy czarne listy; zmieniona została wybierałka do lenny faceów; naprawiliśmy również możliwość dodawania innych kont społecznościowych na swoich profilach, a obecnie pracujemy nad kolejnymi sugerowanymi przez Was zmianami.

Wiele Waszych ostatnich zgłoszeń dotyczyło aplikacji iOS. Zdajemy sobie sprawę, że na tym etapie nie spełnia ona jeszcze Waszych oczekiwań. Będziemy jednak starali się to zmienić. W ostatnich tygodniach nie tylko powiększyliśmy zespół odpowiadający za aplikacje mobilne, ale również wzięliśmy pod lupę Wasz feedback dotyczący aplikacji i obecnie pracujemy nad wdrożeniem najistotniejszych dla Was poprawek. Niebawem wrócimy do Was z gotowymi zadaniami.

Jeśli chodzi o wykopową aplikację dla androida - tu kolejna wersja aplikacji trafiła wczoraj do Google Store - obecnie aktualizacja jest już gotowa do pobrania: TUTAJ LINK. A w niej:
- odblokowaliśmy opcję "pokazuj zaminusowane komentarze”;
- przy treściach ze streamable dodaliśmy możliwość odpalania na pełnym ekranie na mikroblogu;
- wprowadziliśmy poprawki na stronie tagu;
- dodaliśmy paginację w ulubionych;
- wdrożyliśmy inne drobne poprawki błędów.

Upewnijcie się, że posiadacie na swoich telefonach aktualną wersję aplikacji, czyli 5.0.16, ponieważ często dostajemy od Was zgłoszenia problemów, które w aktualnej wersji już nie występują ( ͡º ͜ʖ͡º)

Aktualną wersję aplikacji androidowej zawsze znajdziecie pod tym linkiem:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

Zostawcie nam w komentarzach informację jakie kolejne zmiany Waszym zdaniem powinny zostać wprowadzone na Wykopie (web / wersja mobilna / android / iOS). Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą informację z Waszej strony! ( ̀_́)

[Marka własna; autoreklama]
#wykopchangelog #wykop #nowywykop #wykopnaandroida #wykopnaios #android
  • 85
@wykop ale po co cokolwiek zmieniać skoro przed "wypuszczeniem" nowego wykopu mieliście testerów. To albo kłamiecie albo testerzy mają iq taboretu.
Serio, mam wrażenie, że próbujecie wmówić to głównie tym z tagu #przegryw, ale jest tu masa innych ludzi, którzy zauważają z czasem, że robicie debili ze wszystkich.
Ok, wiadomo, że chcieliście pozbyć sie wykopowego rumuna, który swego czasu zrobił setki kont do tego portalu. No i trochę się udało bo
@wykop: Minimum, żeby dobrze żyć na wykopie:
* Znieść limit 20 tagów dla Kategorii własnej
* Wprowadzić dodawanie obrazka ze schowka, poprzez ctrl+v w polu wiadomości
* Dodać przełącznik tymczasowego wyłączenia czarnych list [wyjaśnienie]
* Usunąć męczące animacje i przeskoki [wyjaśnienie]

Dziękuję, to powinien być priorytet! :D

@wykop: wykop nie podpowiada mojego profilu ani kontekstowo przy tworzenia wpisu/komentarza, ani po wpisaniu w pole wyszukiwarki. Nie da się ani mnie zawołać ani odszukać mojego profilu inaczej niż wpisując pełny nick z pamięci. Nie jestem jedynym wyklętym przez wyszukiwarkę.
@wykop: Nowa rzecz:

[BUG] Dodatkowy argument za Synchronizacja między wieloma kartami w przeglądarce - przykładowy scenariusz, który mi się zdarza:

1. Wchodzę na wątek
2. Piszę coś w tym wątku
3. Ktoś mi w nim odpisuje, i pojawia mi się powiadomienie o odpowiedzi (nadal mam otwarty ten wątek)
4. Klikam w powiadomienie - strona się NIE ODŚWIEŻA ani nie doładowuje tej nowej odpowiedzi do mnie.

Najwyraźniej wykop uznaje, że link z