Wpis z mikrobloga

Reduta Walled City

Witam szanowną grupę, dzisiaj będziemy zwiedzać osiedle Reduta, najnowszy przykład polskiego postmodernizmu, urbanistycznego kunsztu w upychaniu jak największej liczby ludzi na jak najmniejszej powierzchni. Pogoda dość mroźna, dlatego mam nadzieję, że wszyscy w termosach mają ciepłą herbatę oraz kanapki do posilenia się. Spacer potrwa około półtorej godziny. W drogę!

#zlotawolnoscdeweloperska
#krakow #mieszkaniedeweloperskie #pradnikczerwony
DerMirker - Reduta Walled City

Witam szanowną grupę, dzisiaj będziemy zwiedzać osi...

źródło: comment_16416240515Ee6z8Ba5xpR57RhXneElN.jpg

Pobierz
  • 226
@xqwzyts: Już dwa pobyty z wielu przypłaciłem mandatami, bo nie ma gdzie parkować, jakieś tajne słupki, strefy zamieszkania itd. a podobno mieszkańcy sami przez appkę do Straży Miejskiej napieprzają zgłoszenia xD Zresztą codziennie tam widać straż miejską, która ładuje blokady na koła. Parking oczywiście jest, ale prywatny. Po co tam mieszkańcom taki fajny teren na samym osiedlu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do rosyjskiego to całkowicie się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@DerMirker: panie, ale

P R E S T I Ż

bije z tych fotografii. Aż straciłem nieistniejące 100 000 wkładu własnego na taką klitkę XD
Dobrze, że zostawiłem to miasto w #!$%@? i się przeprowadziłem, bo to szlag by mnie trafił z kredytem na to, 30 lat #!$%@? po łokcie w gōwnie, żeby mieć, przy dobrych wiatrach, 50 metrów na takim prestigio osiedlu z dykty bez miejsc parkingowych i infrastruktury.

A