Wpis z mikrobloga

Reduta Walled City

Witam szanowną grupę, dzisiaj będziemy zwiedzać osiedle Reduta, najnowszy przykład polskiego postmodernizmu, urbanistycznego kunsztu w upychaniu jak największej liczby ludzi na jak najmniejszej powierzchni. Pogoda dość mroźna, dlatego mam nadzieję, że wszyscy w termosach mają ciepłą herbatę oraz kanapki do posilenia się. Spacer potrwa około półtorej godziny. W drogę!

#zlotawolnoscdeweloperska
#krakow #mieszkaniedeweloperskie #pradnikczerwony
DerMirker - Reduta Walled City

Witam szanowną grupę, dzisiaj będziemy zwiedzać osi...

źródło: comment_16416240515Ee6z8Ba5xpR57RhXneElN.jpg

Pobierz
  • 226
wybierz się kiedyś na osiedle słowicza w Piasecznie http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?t=12620. (ostrożnie!!!)


@xqwzyts: tzw. Ptasie Osiedle (przez ulice o nazwie ptaków xD). Miałem taką samą propozycję po przejrzeniu kilku pierwszych zdjęć OPa. Mieszka tam moja znajoma. Straszny #!$%@? tam jest i tona różnych przybyszów ze wschodu xD Rodzą się tam sami mistrzowie parkowania (i to naprawdę, podziwiam kunszt jak znajdują miejsca).
@DerMirker: przeczytałem całą nitkę, świetna robota ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale dziwne, że jeszcze nie wpadł żaden #!$%@? wykopek powiedzieć że masz ból dupy, że cię nie stać na takie mieszkanie i że w ogóle można się przyzwyczaić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DerMirker byłem tam wiele razy, nawet jakieś meble tam robiłem. Jak samochodem, to przed cmentarzem jest spory parking, ake jednak trzeba trochę przejść i to pod górę. Ktoś kto wydawał zezwolenia na budowę i zatwierdzał układ komunikacyjny, musiał nieźle się obłowić a do tego chyba nawet nie widział planów jak to będzie wyglądało. To co tam powstało to zbrodnia przeciwko ludzkości.
@DerMirker: gdyby nie te płoty to osiedle ok, nie wiem o co większości ludzi chodzi. Brak spójności też gryzie w oczy, ale nie ma tragedii. No, tylko ze względu na słońce faktycznie trzeba wybierać wyższe piętra. Nadal, mając ograniczony wybór, 100x wolałbym mieszkać tam niż w którejkolwiek inwestycji na Bliskiej Woli - nawet jak tylko tam przejeżdżam to jakiejś depresji dostaje... Te gigantyczne konstrukcje są stworzone chyba po to, żeby ci
@lubielizacosy: Coś mi się kojarzy, że kiedy analizowałem rynek pod kątem lokalizacji mieszkania w drugiej połowie 2017 roku inwestycja DOM-BUDu była właśnie sprzedawana za około 7000 za metr.
@DerMirker: Można by kręcić japońskie filmy w tych ciasnych, klimatycznych uliczkach między blokami. Szkoda, że dzieci zamiast piasku nie mają gruzu albo worków z atlasem - wtedy by wszystko do siebie pasowało.
@XpedobearX mieszkałem tam 2 lata ( ͡º ͜ʖ͡º) parkowanko pod biedronką bo tam nie ma miejsca. Potem ktoś się wkurzył i wybił szyby we wszystkich autach zaparkowanych pod biedronką.
Pierwsze co słyszysz po wejściu w ten gąszcz to rosyjski xD a najlepsze że mnóstwo mieszkań tam to są kupione za franki. Właściciel tego co ja wynajmowałem po 10 latach spłaty miał większy dług niż gdy zaciągał xD