Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim. Update do mojego poprzedniego wpisu o problemach z deweloperem SOLTRA 1 z Legnicy.

Na początek zgodnie z obietnicą wyniki #rozdajo:
https://mirkolos.pw/losowanie/62894571

Xiaomi Mi Band 6 leci do użytkowników:
@Araxiel93, @Yanjo i @Radosnyfacet2
Napiszcie na PW w celu ustalenia adresu do wysyłki

Chciałbym Wam podziękować za mega wsparcie. Dostaliśmy masę wiadomości od Was, które z pewnością nam pomogą.
Niewykluczone, że dzięki wam niedługo pojawi się artykuł na pewnym dużym portalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sprawa dalej trwa i będziemy walczyć o mieszkanie. Będę wrzucał wpisy jeśli pojawi się coś nowego.

Na koniec kilka słów od ojca mojej narzeczonej, któremu pomagam w tej sprawie:

Chcę Wam wszystkim bardzo podziękować za wszystkie rady i komentarze, te negatywne też, bo one świadczą o tym, że temat deweloperów jest żywy i dotyka wielu osób. Najczęściej te osoby odpuszczają, bo trudno kopać się z koniem, koszty są duże, traci się nerwy i zdrowie a dojście do prawdy bardzo skomplikowane.


Ale czasy komuny się skończyły i nie jest już tak, że czy się stoi czy się leży...

Jeżeli nabywcy mieszkań nie będą wymagać, to kto ma to zrobić? Płacicie ogromne pieniądze, zadłużacie się na 30 lat to macie prawo i obowiązek wymagać, w końcu kupujecie dla siebie.

Po to jest projekt techniczny, żeby zgodnie z nim realizować inwestycję a Normy Budowlane, żeby je zachowywać. Warunki Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych mają być zachowane i nikt tu łaski nikomu nie robi, tak jak nikt nie robi łaski, że za to płaci. I wreszcie każdy deweloper ma zasrany obowiązek zachować podstawowe zasady Estetyki wykonania, bo oddaje lokal ludziom, a nie bydłu.

Sam jestem budowlańcem i mam 30 lat praktyki na budowach w Niemczech, Szwecji, Danii, Francji, Austrii, Belgii i na Węgrzech ale też w Polsce i wiem, że są w Tu deweloperzy, którzy potrafią i nie są im obce zasady sztuki budowlanej i reagują ze wstydem na ujawnione wady czy usterki, usuwając je natychmiast. Ale trzeba wymagać i ja będę to robić, do czego i Was namawiam.

W moim przypadku doprowadzę sprawę do końca, staram się też zainteresować nią media, a pojawiłem się tutaj, bo wiele Waszych opinii jest dla mnie cennych.


Wołam plusujących


#soltra #legnica #deweloperka #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #wykopefekt
  • 32
@mrblue deweloperka w Polsce to dramat, naprawdę.

Trzymam kciuki żeby wszystko poszlo szybko do przodu, plus dla Was że sprawa zrobi się medialna bo to na pewno przyspieszy cały proces inaczej gwarantuje że deweloper by Was olewał.

A niestety ale od lat deweloperzy w Polsce mają w dupie klienta - mieszkania sprzedają się na pniu i realnie na każdego zainteresowanego mają kogoś innego, więc realnie MOGĄ odwalać maniane - dla nich zły