Wpis z mikrobloga

@Zoyav: O widzisz, a ja powiem że większość lewicowych dziewczyn wyleciało po drodze z kierunku albo jak udało im się przeczołgać przez studia to nie wykonują tego zawodu.
Nie będę pisać co i czemu tak jest ale istnieje pewna korelacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przerośnięte ego to fakt ale tylko u tych co mają kompleksy. Wszyscy zasłużeni profesorowe i osoby cieszące się dużym autorytetem i dosyć znane
@ToksycznySocjopata: właśnie problem polega na tym, że poglądy prawicowe czy lewicowe nie stanowią jednolitego podejścia do świata, więc takie badania byłyby dość złożone. Trzeba by wziąć pod uwagę zarówno podejście do społeczeństwa i jego niuansów, gospodarki itd. Czy studenci psychologii mają najczęściej lewicowe poglądy - myślę, że może w tym być ziarnko prawdy, patrząc na to, że zdecydowali się studiować nauki społeczne, zgłębianie których może sprzyjać nieco bardziej lewicowemu podejściu. W
myślę, że może w tym być ziarnko prawdy, patrząc na to, że zdecydowali się studiować nauki społeczne, zgłębianie których może sprzyjać nieco bardziej lewicowemu podejściu


Do tego większość studentów psychologii to studentki psychologii, a nie jest żadną tajemnicą, że kobiety mają częściej poglądy przechylone w lewą stronę.

W moim odczuciu jednak nie jest to nic złego, choć różnie mozna to oceniać :D A skrajne podejście ani w tę, ani w tę nie
zdecydowali się studiować nauki społeczne, zgłębianie których może sprzyjać nieco bardziej lewicowemu podejściu


@addendum: czyli twoim zdaniem jak ktoś ma prawicowe poglądy, to jest idiotą z za niskim iq na zgłębianie nauk społecznych?