Wpis z mikrobloga

@Zoyav: Jak dla mnie to tak nie brzmi, ale jak zabrzmiało, to w każdym razie nie taki przekaz miał za tym iść. Nie wartościuję w ten sposób, zwłaszcza że znam grupę inteligentnych osób z poglądami bardziej prawicowymi.
  • Odpowiedz
@Zoyav:

czyli twoim zdaniem jak ktoś ma prawicowe poglądy, to jest idiotą z za niskim iq na zgłębianie nauk społecznych?


Tak, zazwyczaj tak jest. Poznałem sporo chlubnych wyjątków obracając się w bardzo prawicowym środowisku, jednak zdecydowana większość tego środowiska to byli ludzie bez widocznych oznak empatii, niezdolni do myślenia abstrakcyjnego, kierujacy się bardzo prymitywnymi pobudkami. Mówiąc krótko nie wiem czy byli idiotami, ale ich zachowanie wskazywało jasno, że nie byliby w
  • Odpowiedz
spotkałam w swoim życiu kilka osób co studiowały psychologię i wszystkie były mocno #!$%@?, miały przerośnięte ego i skrajnie lewackie poglądy XD

#przemyslenia #psychologia #studia


@Zoyav: i paranoje co do analizowania każdego gestu, usmiechu, rozmowy, zachowania. xd

@Zoyav: Ja jestem prawicowcem na psychologii i mam bekę z Julek co nie chcą ze mną gadać bo mamy niekompatybilny znak zodiaku () bliźnięta cannot into
  • Odpowiedz
spotkałam w swoim życiu kilka osób co studiowały psychologię i wszystkie były mocno #!$%@?, miały przerośnięte ego i skrajnie lewackie poglądy XD


@Zoyav: Spora część osób wybiera ten kierunek by zrozumieć siebie, swoje problemy i tylko tym są zainteresowane.
  • Odpowiedz
Wszyscy zasłużeni profesorowe i osoby cieszące się dużym autorytetem i dosyć znane były całkiem skromne albo mówili dużo o sobie (wynika to bardziej ze świadomości o własnej wartości).


@Bitszkopt: najczęściej skromni są ci, którzy faktycznie czegoś dokonali i nie muszą tego podkreślać na każdym kroku
  • Odpowiedz
spotkałam w swoim życiu kilka osób co studiowały psychologię i wszystkie były mocno #!$%@?, miały przerośnięte ego i skrajnie lewackie poglądy XD


@Zoyav: mam tak samo!!!

- Współpracownik [JEBNIETY]
- Były współlokator mgr inż psycholog od uzależnień [Uzależniał kobiety od siebie i je wykorzystywał seksualnie i zostawiał, zmieniał miejsce zamieszkania co pewien czas]

Obaj określają siebie z dumą jako lewicowców.

Jedna wspólną mają ceche, wykorzystać każdego i dowiedziec sie wszystko o
  • Odpowiedz
@DartNorbe:

Ja jestem prawicowcem na psychologii i mam bekę z Julek co nie chcą ze mną gadać bo mamy niekompatybilny znak zodiaku ()


Tak, na pewno dlatego nie chcą z tobą gadać, a wcale nie z powodu twoich odpychających poglądów sprzed stu lat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zoyav: Takie kobiety to warto zagadać inteligentna gadka, po czym wyruchać i olać, bo ich wybujałe ego sprawia, że taka jest gówno warta
  • Odpowiedz
Mają przerośnięte ego bo wydaje im się że są w jednej lidze z lekarzami, a tak naprawdę poszli na najbardziej oklepany kierunek studiów który kończą dziesiątki tysięcy osób rocznie, a rynek jest tak nasycony ze może co dziesiąty absolwent znajdzie pracę w swoim fachu
  • Odpowiedz
Ja jestem prawicowcem na psychologii i mam bekę z Julek co nie chcą ze mną gadać bo mamy niekompatybilny znak zodiaku () bliźnięta cannot into rozmowa z wagą i bykiem


@DartNorbe: I one mają kiedyś pomagać innym, kiedy same potrzebują pomocy tu i teraz. Ehhhhh
  • Odpowiedz
@Zoyav: Konserwy-psyhologowie to chyba najgorsze możliwe połączenie. Przecież taki to będzie swojego pacjenta oceniał z góry na dół, że nie żyje tak jak "normalnie się żyje" i schabika nie #!$%@? po kościółku w każdą niedzielę.
  • Odpowiedz