Wpis z mikrobloga

to uczucie gdy dla kobiet nie jestem nawet człowiekiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

30lvl, własna działalność, nawet mam oszczędności a nie że byle do pierwszego, dwa samochody....

zero par na #tinder, zero jakichkolwiek znajomości z różowymi ze studiów/liceum/skądkolwiek, mirabelki wykopowe po obejrzeniu mojego zdjęcia nagle nie mogą się spotkać bo wyjątkowo coś im wypaduje do zrobienia i po prostu nie mogą ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#przegryw #logikaniebieskichpaskow #depresja #logikarozowychpaskow #oswiadczenie
  • 25
@smutny_login: na pewno cos sie da zrobić

wyrwij 18latkę albo idź do gabinetu estetycznej i zapytaj co da się zrobić

na pewno szczenę poprawić kwasami i wypełniaczami/albo wyciąć zbędne tkanki z policzków np

włosy przeszczep
skóra - jakaś mezoterapia, rozjaśnienie, wygładzenie
henna na brwi i makijaż permanentny delikatny na liniach wodnych zeby sie wydawała oprawa oczu ciemniejsza

moze nawet farbowanie włosów

jak masz hajs, to nie masz nic do stracenia, za
@smutny_login
Aa tam jakies malowanie mordy i wypychanie kwasami.
1. low body fat 10-12% - dieta
2. Poprawna postura - idziesz do fizjo i zapisujesz sie na masaże i treningi żebyś nie byl przykurczony i pogarbiony(na pewno jesteś). Po 3 miesiacsch trening z trenerka/trenerem personalnym.
3. Kreatyna codziennie
4. Suplementacja różnymi rzeczami żeby poprawić kondycje włosów i skóry
5. Skincare routine - witaminaC i retinol
6. Minoxidil na brode brwi i zakola
@smutny_login: ok, ale co to zmienia że masz 2 samochody? przecież na takich apkach (jak i w życiu), powidzenie zalezy od tego jaką masz morde, więc jak jesteś brzydki to daj spobie spokój z tymi rzeczami. nie kazdy ma warunki do tego, by mieć dziewczynę.
niezłą nam przyszłość szykują foidy, jeszcze przylazł tu jakiś i sadzi kocopoły poderwij osiemnastke XDDD komedia


@1624294678: to na wykopie notorycznie ktoś pisze, że takie młode łatwo poderwać imponując statusem i można ją 'wychować', bo jeszcze się nie przekonała na własnej skórze o hipergamii i nie jest p0lką...
więc to słowa maidów
Co to znaczy w charakterystyczny sposób. Opisz to. Mówiłeś ze masz urode niemieckiego modela z iii rzeszy.

W jaki sposób cie wytykano palcami?


@olaf_wolominski: czasami myślę że wyglądam dobrze po czym przychodzą wspomnienia z dotychczasowego życia i wychodzi mi że przecież to są tylko moje urojenia, i że tak naprawdę jestem paskudny, obrzydliwy w oczach kobiet, niewidoczny dla nich, chyba że jako petent w urzędzie czy coś takiego...