Wpis z mikrobloga

@woldysznator_te_osiemset: Oprócz ostatnich dwóch lat, to co roku zarówno ja, jak i moi sąsiedzi strzelają fajerwerkami durniu i nasze zwierzęta żyją, więc o co mam mieć #!$%@?? Wiedział, że ma chorego psa, to mógł go zamknąć w łazience, czy gdzie, że stłumić huk, no ale najlepiej się zesrać i zakazać CAŁEMU ŚWIATU strzelania, bo płatek śniegu ma chorego kundla. W dupie to mam.
@Xemioza uz dawno fajerwerki powinny byc zabronione a zostawione tylko profesjonalne pokazy. Widac po wykopie jak sebastiany bronia “pa seba jak jeblo” “hue hue hue lej szampana”

@Xemioza zawsze i wszędzie trafiają się #!$%@?, dlaczego każdy ma przez ich głupotę cierpieć?
mógł go zamknąć w łazience


@rolnik_wykopowy: "jednym prostym trikiem rozwiązał problem przestraszonych zwierząt, zobacz jak."
naprawdę myślisz ułomku że w zamkniętej łazience w wielu blokach nie słychać fajerwerków, czy tylko tak piszesz bzdury byleby napisać? to że twoje zwierzęta się nie boją fajerwerków (albo i boją, nie napisałeś) to znaczy że inne też, tak geniuszu logiki? zwierzęta domowe to jedno, bo mało się mówi że w miastach w sylwestrową noc ginie
Mam w domu 18. suczkę.


@rolnik_wykopowy: no to jeśli miałeś w domu siedemnaście psów, a ten jest osiemnastym z kolei, to nic dziwnego, że masz ich życie za nic. Ile przeciętnie taki pies przeżywał u Ciebie? Rok? Półtora? Co potem się działo? Wpadał do szamba, czy go ciągnik przejeżdżał?

Żartuję, po prostu nie umiesz w liczebniki. ;)
@uriel_ck: Eee? Tutaj glownie chodzi o halas, smieci, pozary, wplyw tego gowna na dzikie zwierzeta i patusow rzucajacych innym petardy pod nogi dla frajdy, no i tez zapychanie sluzby zdrowia rozwalonymi rekami czy poparzeniami.

Wiec nie tylko #!$%@? sa na celowniku, nie spotkalem sie z przypadkiem zeby ktos po wystrzeleniu fajerwerkow zabral ze soba smieci...
  • 0
@Winsomeboy Nie powinno być zakazu, a fajerwerki powinny być reglamentowane jak każda inna broń, czyli spluwa, czy granat. To nie jest ta sama waga problemu, co kupno fajek przez małolata. Wczoraj widziałem jak jakiś debil dla żartów rzucił petardę w grupke osób i jeszcze ich wyzywał potem gdy ci się wściekli. To ma być nasza wolność w XXI wieku? Powinna być jakaś minimalna kontrola nad tym kto je kupuje i gdzie je