Wpis z mikrobloga

@Snurq: Samochodem nikt mi nie #!$%@? się w okno.


@dr_Batman: Samochodem może ktoś za to #!$%@?ć w ciebie czy kogoś innego idącego na chodniku powodując twój uszczerbek na zdrowiu, kalectwo a nawet śmierć.

A np jeżdżenie #!$%@? i stwarzanie zagrożenia jest karalne. A np #!$%@? odpalanie materiałów wybuchowych w czyjeś okno nie generuje patroli policji łapiących #!$%@? entuzjastów fajerwerek.


@dr_Batman: Przecież za zrobienie komuś szkody fajerwerkami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sylwke3100: Nie jeśli siedzę w domu. Pozatym rząd i policja mają możliwości prewencji. Patrolują drogi, mają monitoring tego kto ma jaki samochód. Winnych można ukarać.

Ktoś odpala fajerwerek na podwórku, pali ci mieszkanie, wali komuś fajerwerkiem w twarz okaleczając na stałe, 10s i go nie ma.

Jeśli państwo i policja nie możliwości weryfikacji, złapania winnych, zapewnienia bezpieczeństwa innym to nie powinno to być legalne
  • Odpowiedz
generalnie jestem za oddaniem wolności wyboru ludzia ale fajerwerki to głupota, wydawać hajs zeby zrobiło prryt i poświeciło na niebie, do tego ryzyko utraty ręki jak większość odpala je pijana. Zwierzęta cierpią, syf na ulicach, po co to komu...


@DrHaze: rozumienie wolności w stylu babć z "a po co to komu?" :D
  • Odpowiedz
@woldysznator_te_osiemset: Mam w domu przygłupie suke, która ma 18 lat. A najdłużej żyjąca u mnie kotka w chwili śmierci miała około 15 lat. W tamtym roku zdechł mi pies znajda, który był u mnie ponad 16 lat, a ile miał w ogóle, to nie wiem. Kotka była wychodząca, a nieżyjący pies był podwórkowcem, który mieszkał w budzie. Zapewne przeżyły tyle lat, bo traktowałem je jak rzeczy.
  • Odpowiedz