Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bart_messi: Ale pewno ten sam pies ujadał codziennie, co nie? Poza tym każdy szanujący się psiarz przygotowuje te kundle na sylwestra. I szczęśliwie psiarzy jest mniej niż ludzi lubiących postrzelać w sylwestra, bo byśmy chodzili po obsranych trawnikach i śmierdzących klatkach schodowych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@waro:

A to od fajerwerków ludzie są uzależnieni i odstawienie ich może powodować poważne problemy psychiczne? No jak tak to sorry, nie wiedziałem

Ah, czyli musisz być uzależniony, żeby rzucać kiepa na ulicę albo na bani #!$%@?ć komuś mienie, tak?
Czyli od fajerwerków też musisz być uzależniony, żeby coś się stało.
Spoko argument, nie wiedziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz spróbuj wykazać, że fajerwerki są równie
tellet - @waro: 
A to od fajerwerków ludzie są uzależnieni i odstawienie ich może pow...

źródło: comment_16410477218YllumzanvoHYUmN9NHLMH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@waro @Winsomeboy: Należałoby wypromować na to miejsce pokazy świetlne, laserowe i z dronów - cichsze, zdrowsze, a mogłyby być nawet fajniejsze.
Do tego przydałoby się poopowiadać o wpływie ogni sztucznych na zanieczyszczenie (smog, spaliny, odpady, zniszczenia).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@976497:

Do tego przydałoby się poopowiadać o wpływie ogni sztucznych na zanieczyszczenie (smog, spaliny, odpady, zniszczenia).

"No Grażynko muwiom że fajerwerki to smok, ale coś zimno to ide to kotłowni hehe nawalić do pieca, bo w tym roku nie starczyli pieniendzy żeby odpalić wyrzutnię".
  • Odpowiedz
  • 0
@Winsomeboy generalnie jestem za oddaniem wolności wyboru ludzia ale fajerwerki to głupota, wydawać hajs zeby zrobiło prryt i poświeciło na niebie, do tego ryzyko utraty ręki jak większość odpala je pijana. Zwierzęta cierpią, syf na ulicach, po co to komu...
  • Odpowiedz
samochody też zlikwiduj bo są wypadki


@Ama-gi: mistrzowskie porównanie, a teraz odpowiedz nam na pytanie z czym się wiąże likwidacja fajerwerków a z czym likwidacja transportu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może podpowiem: w pierwszym przypadku debile będą mieli mniej radości przez 5 minut w roku (plus mniej rent wypłacanych dla ludzi bez rąk ( ͡° ͜ʖ ͡°))) w drugim przypadku możesz #!$%@? zacząć
  • Odpowiedz
A teraz spróbuj wykazać, że fajerwerki są równie niezbędne do codziennego funkcjonowania...


@waro: Nie ma znaczenia, w jakim stopniu są potrzebne.

Dlaczego nie optujesz za zakazem posiadania psów w mieście? Po co komu pies w mieście? Tylko brudzi, robi hałas i jest darmozjadem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tellet: no i zaczęło się klasyczne rżnięcie głupa...

Jakichkolwiek byś tutaj nie probował fikołków narobić, to po prostu nie jesteś w stanie uargumentować "ważności" fajerwerek dla powszechnego użytku. Fajerwerki:

- nie są substancją psychoaktywną (których odstawienie może wiązać się z negatywnymi konsekwencjami)
- nie są niezbędne do codziennego funcjonowania
- w żaden inny sposób nie są ważne ani dla jednostki, ani dla społeczeństwa.

Fajerwerki są więc jedynie fanaberią fajewerkarzy, którzy muszą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@RitmoXL: U mnie w zeszłym roku debile rzucali petardy hukowe z balkonu na 4 pięknie, wybuchały przed moim oknem ;/ dobrze że nie wyleciały mi okna bo mam starego typu, drewniane
  • Odpowiedz