Wpis z mikrobloga

Przepraszam was za to że nie mogę wystąpić na streamie. Próbowałem. Jednak trwa obecnie stream który powstał z mojej inicjatywy, rykoszetem. Fajna dyskusja dwóch chłopaków @Capri-Sonne i @lose-yourself proszę wejdżcie
patronuje to swoim istnieniem, Capri chciał mi pomóc żebym wystąpił. Pokonała mnie technologia na wsi.
Obiecuję że wam to wynagrodzę. Wystąpiło kilka sytuacji niezależnych ode mnie żebym nie mógł się pojawić
Capri-Sonne wyjaśni, dziękuje że chciał pomóc. Daje przyzwolenie żeby objaśnił ten kłopot
#przegryw wynagrodzę, przyrzekam
wołam plusujących - @przegryw_z_00, @Waffenfarbe, @Saynighte, @czerwony_ptak, @spocony_smierdziel, @Mac34, @ikimrdbeietocytynal, @Trollek2137, @kiedysmialemtubordo, @Bartas1337, @Yokoetneivvis, @ZADYMIARZ_PL, @Munbit, @Itjow16, @chlopakbeztabu, @klush, @Piwniczanin, @CulturalEnrichmentIsNotNice, @PfefferWerfer, @Makiu, @SamotnyFapino, @scotieb, @Krasparov, @BlackpillRAW, @reydel, @12lat25cm, @423frewq4f23, @Revvvvvvvvvvvvvvvv, @mortal_lover, @K5vf_gjf9, @o__p, @gaceksteam, @When_The_Sleeper_Wakes, @imperjo, @PepeSpinXD, @catxdealer, @WwaDdl022, @bolo_bolo, @AssRock, @sergius_q, @Ignite, @Gnom545, @lalkarz, @Rajbond, @Kimiga, @whaith, @DJtomex, @JacksonDaniels, @Tituutusn, @SERGAL111, @kamil150794, @matkaPewnegoMirka, @Graner, @pan-bartolomeu-dias, @zynklu1, @EgzeQTroll, @gen_Lufa, @krucjan, @drylu09, @NaczelnyMizoginRP, @magiczny_banan, @smakowityBorowik, @Prawusek12, @michau507, @proktodestruktor, @trach777, @jeszczeZyje, @Klepcio, @la_brehm, @dr3vil, @Gomil, @Galactus, @jakubbaumann, @Afektom1, @Cebulak_jpg, @janoza, @mastercat, @Kindybal_xD, @ZdejmijTenAbazur, @Vatras1939, @Laukaer, @spawngdapl, @TavarishPiesov, @mathias94, @myk-myk-myk, @psycha, @konsul543, @Intellectually_superior, @BuddyBud, @Igiomir, @iMarek22, @Wojbody, @mestat, @Eigerstand, @matka_boska_w_klapie, @johnny_tsunami, @daeun, @Pucios87, @NDSS, @elf_pszeniczny, @Ardenciara
  • 26