Wpis z mikrobloga

@Constantine: No akurat wiadomo kto, a dokładniej co - mało to przykładów zastępowania prostych pracowników maszynami? Kioski w restauracjach, kasy samoobsługowe, parkomaty, maszyny na produkcji - gdzie nie popatrzysz to zastępuje się takie osoby maszyną, bo jest tańsza.
nawet jak ktoś uczciwie pracuje to go nie stać na podstawowe rzeczy warte w życiu typu mieszkanie i jeszcze innych to nie zastanawia.


@maksol93: Wychodzi na to, że w Polsce mieszkanie to nie jest podstawowa rzecz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jprdl wykopki w innym świecie żyją, prywatne szkoły i bal debiutantów chyba każdy miał. Chodziłem do publicznej szkoły i wiem, że kilkanaście procent ludzi w tym kraju nie przejdzie psycho testów na koparę oraz jest zbyt otępiała intelektualnie by poprawić swój los #!$%@? u janusza. Programiści 15k tutaj a jak błąd w glovo to zamawiają pasze na miesiąc dla siebie.
@Smokalaskanski: wow, zaskakuje mnie ilość negatywnych komentarzy, że nic nie robią aby poprawić swój byt, że bez mieszkania, a już z dzieciakiem. Ta wręcz zaskakująca nieświadomość, że na wsiach, w małych miejscowościach tak się właśnie żyje i za taką kasę się robi. A nawet w dużych miastach, 1-zmianowe magazyny nie płacą dużo więcej nawet w miastach... Nie każdy musi być specjalistą, kierownikiem, programistą, może nie chcieć, a może nie miał nawet