Wpis z mikrobloga

@Smokalaskanski: Mnie bardziej zaskakuje, że tyle ludzi pod nazwiskiem chwali się na FB, że są biedakami. XD A spróbuj wprost zapytać ziomków przy piwie ile zarabiają, odpowiedź trzeba dzielić przez 3.
  • Odpowiedz
@Smokalaskanski: Ale przeciez mogli wyjechac do stolicy i zostac programistami15k !!

Trzeba być naprawde jełopem by oceniac ludzi tylko po tym ile zarabiaja. Nie kazdy ma wysokie iq i mial zapewniona dobra edukacje a potem studia przez mamusie. Ludzie borykaja sie z roznymi problemami w zyciu ale to wykracza poza wyobraznie wykopkow
  • Odpowiedz
@Zacollinho: uważam, że nie trzeba mieszkać w stolicy, ani kończyć studiów żeby wykonywać pracę zdecydowanie lepiej płatne niż 2700 netto. Chyba, że ktoś jest chory/skrajnie głupi/leniwy...

od prostych prac budwolanych jakieś drzwi, panele, po bycie busiarzem, montaż paneli fotowoltaicznych, służby mundurowe cokolwiek ograniczają tylko chęci i wyobraźnia, pomijam możliwość jakiejś swojej działalności.
  • Odpowiedz
@Smokalaskanski: ja tu widzę inny problem, są 3 osoby na utrzymaniu, budżet domowy jakieś 5300 netto (no chyba że coś mają pod stołem to co innego, ale uznajmy ze nie), 7 koła jakichś pożyczek na kiju i chcą się #!$%@? w zobowiązanie na kolejne pół życia. Mam wrażenie, że to wykopki odkrywają te grupki kredytowe i robią sobie heheszki xD Z kolejnej strony, po 10 latach pracy nie zarabiać nawet te
  • Odpowiedz
o nie zawiodłem się, właśnie się dowiedziałem że zwykła rodzina jakich w Polsce jest z 90% to jakieś #!$%@? biedaki patologiczne, dzięki bogu że sam należę do elity wykop.pl
Ps. Nie wiecie może czy będzie darmowy strimek famemma? i czy będą się bić karły?
  • Odpowiedz