Wpis z mikrobloga

Polecam tę książkę. Zajebista jest () Napisana w formie wywiadu rzeki z terapeutką. Dużo fajnych, ciekawych zagadnień jest poruszonych. Między innymi zaczyna się od parentyfikacji, czyli coś co jest bardziej powszechne od kremu Nivea w Polsce. #psychologia #rodzina #toksycznamatka #toksycznirodzice #psychiatria #ksiazki #czytajzwykopem #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami (?xD) #przegryw #terapia #depresja :3
Pobierz O.....t - Polecam tę książkę. Zajebista jest (。◕‿‿◕。) Napisana w formie wywiadu rzeki...
źródło: comment_16406243885MsoNXAniymCOhURvsFVFD.jpg
  • 91
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Opportunist: obrażono święty tag spierdoxów i ludzi niezdolnych do życia w społeczeństwie, wyrok - śmierć przez zaplucie.

Przegrywy spierdoxy nawet na racjonalne próby pomocy czy jakiegoś dociekania reagują jadem i pluciem, bo tylko to potrafią. Nie są w stanie w ogóle sami siebie zachęcić do tego, żeby pomyśleć, gdzie może być problem. A co bardziej zjadliwi to chorobliwi mizogini, którzy najpewniej zabiliby całą populację kobiet na świecie, a potem i tak
@dioxyna: Potrafie właśnie :) Cieszę sie pracą, cieszę sie dniem, ale noce mnie dołują. Cieszę sie jak uda mi sie zrobic cos fajnego, dużo mam w sobie radości. Ale gdy przychodzi do poważniejszych spraw mam wrażenie ze stoje w miejscu, ze czegos mi brakuje, ze nie wiem co dalej i ze przyzwyczaiłem sie do aktualnej wygody życia. Nie ogladam ale sprawdze później co to.
@fidel: Nie rób jej tego, tzn kup jej ale nie rób tej szopki narcyz i tak nie zrozumie a jeszcze obróci wszystko przeciwko niej. Próbowałam nie raz takie rzeczy odwalać z rodzicami gdy byłam nastolatką, ojcu nawet kupiłam książkę „Jak budować zdrowe relacje z córka” czy coś takiego. Wyśmiał mnie srogo :) Jedyne co działa na narcyza to mieć go w dupie dla własnego dobra. Ci ludzie się nie zmienią. Zawsze