Wpis z mikrobloga

Polecam tę książkę. Zajebista jest () Napisana w formie wywiadu rzeki z terapeutką. Dużo fajnych, ciekawych zagadnień jest poruszonych. Między innymi zaczyna się od parentyfikacji, czyli coś co jest bardziej powszechne od kremu Nivea w Polsce. #psychologia #rodzina #toksycznamatka #toksycznirodzice #psychiatria #ksiazki #czytajzwykopem #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami (?xD) #przegryw #terapia #depresja :3
O.....t - Polecam tę książkę. Zajebista jest (。◕‿‿◕。) Napisana w formie wywiadu rzeki...

źródło: comment_16406243885MsoNXAniymCOhURvsFVFD.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Opportunist: Dzięki byku, wjechała i jest czytana jeszcze przed odpowiedzią na tego posta. Współczuje Wam przegrywy, rozumiem ze rozmowa dwóch kobiet pewnie jest dla was bezwartościowa bo jak może być wartościowy ktoś obcy skoro sami się czujecie nikim. Życzę Wam by podejść do tej książki bezosobowo, pobawicie się wyobraźnia, podejdźcie do sprawy w ten sposób że to rozmowa dwóch facetów, najlepiej jakiś autorytetow, nie wiem ku%#a Lewandowskiego z terapeuta.
  • Odpowiedz
@Groszkov: przecież kobiety to nie ludzie. Wystarczy, że ktoś randomowo do nich podspermi raz w miesiącu i wszystkie problemy znikajo... Tak mówią długoletni bywalcy piwnic, tak musi być.
  • Odpowiedz
@dioxyna: Kiedyś bym nimi gardził, teraz mi bardzo ich szkoda, nie dość ze nie potrafią sobie pomóc to trafili do środowiska gdzie nawet gdy ktoś przychodzi pomóc to słyszy ze wynocha z tagu
  • Odpowiedz
@Groszkov: najgorsze jest to, że też rozumiem, że im trudno, ale ich sytuacja zamiast wykreować w nich jakaś empatię i nie ocenianie innych jedyne co produkuje to agresją i frustracja. Zwykli śmiertelnicy przy tym nie pomogą, tu trzeba terapii.
  • Odpowiedz
@Opportunist: Bycie szczesliwym w doroslym zyciu to swoja droga ciekawy problem dzisiejszych czasow. Nie znam zbyt wielu szczesliwych doroslych ludzi a jak juz ich poznam, bardzo mnie zarazają swoją pozytywnością i energią. Nie wiem, moze po prostu zyje w takim srodowisku ponurych chociaz wyksztalconych ludzi ale mam wrazenie ze ogromna czesc z nich jest dzisiaj zagubiona i sa to czesto Ci ktorzy mieli rozbita rodzine - wlacznie ze mna. Czuć
  • Odpowiedz
Nie znam zbyt wielu szczesliwych doroslych ludzi a jak juz ich poznam, bardzo mnie zarazają swoją pozytywnością i energią.


@eskejper: Szczęście jest chwilowe i ulotne. To co widzisz i opisujesz to radość życia, a to całkiem co innego.
  • Odpowiedz
@pawel_187: Bardzo mozliwe. Bardziej chodzi mi o takie szczescie ze swiadomosci ze jest sie w dobrym miejscu na ziemi z dobrymi ludzmi wokol ktorzy motywują Cię by iść w życiu dalej. Ja czerpie radość z życia robiac to co kocham, ale to jedyna rzecz, wiele innych u mnie nie dziala.
  • Odpowiedz
@eskejper: Ta książka zdecydowanie jest dla Ciebie, są tu odpowiedzi na pytania, które zadałeś. Wrzuciłabym Ci screeny ale za dużo tego jest bo jeden temat przechodzi w drugi. Ja zamówiłam z Empiku przez apkę za 28,57 zł z dostawa za 7,99 zł do najbliższej Żabki. Nie wiem czy jest w pdf w necie, nie szukałam. Stacjonarnie kosztuje 44,90 dlatego warto szukać gdzieś taniej.
  • Odpowiedz