Wpis z mikrobloga

@Lewusx: no kwestia gentyki, zyzz mial idealne proporcje, twoje zdjecie nie pokazuje tak dobrze proporcji, widac ze masz wiecej miecha ale gentyka zdecydowanie gorsza - powinienes to doskonale wiedziec skoro siedzisz w tym sporcie...
@bonus: Zapomniałem po prostu że jak już się bierze sterydy, to trzeba wszystko robić na pół gwizdka i dawkować też inne używki, żeby nie wyglądać na za bardzo #!$%@?.

No i na rowerze za dużo jeździłem, na #!$%@? mi te nogi, na nogi żadna szmula nie poleci.
@Lewusx: Ale słuchaj Lewy, Zyzz ma po prostu idealne, genetyczne proporcje, a u ciebie widać, żebyś nabił mocno sporej dawki steryd, dlatego był uznawany za świetny przykład jak wyglądać jak Bóg. Stąd wielu go kocha
To jakiś magnes na cipki się kryje w takim „średnim” wyglądzie, czy jak?

@Lewusx: Paradoksalnie tak.

Poza tym koncepcja Zyzza była taka, żeby nie trenować nóg zbyt intensywnie. Ktoś (chyba tutaj na tagu) dopowiedział, że im większe nogi tym genitalia w proporcji do nich wyglądają na mniejsze xD
@Lewusx: Wydaje mi się, że atrakcyjność fizyczna/seksualna opiera się na takich samych założeniach jak kilka tys. lat temu, bo proces doboru seksualnego nie nadążył za rozwojem cywilizacji. W przeciwnym wypadku najatrakcyjniejsze byłyby ciała, które wytrzymają 8 godzin siedzenia na dupie i się nie zbyt szybko od tego nie popsują.

Natomiast 10 tys. lat dla mężczyzny najważniejsze zadania to było uciekanie na średnich dystansach, polowanie, czyli gonienie zwierza i #!$%@? się z