Wpis z mikrobloga

Punktowanie każdego, najmniejszego detalu, na korzyść Zyzza, też moim zdaniem jest przesadą.

Punktowanie nóg które wyglądają na nietrenowane, punktowanie klatki która jest wyraźnie bardziej płaska, punktowanie barków nie mają takiej krągłości... wystarczyło że napiszesz, jesteś za duży, a Ty naprodukowałeś się jak największy fanboy, analizując wszystko po kolei z wyjątkiem sutków. :D


@Lewusx:
Pobierz tozalezyogunie - > Punktowanie każdego, najmniejszego detalu, na korzyść Zyzza, też m...
źródło: comment_1639719247qc45iM5kgWjoLhZbsAzFYd.jpg
@Lewusx: no cos w tym jest, taka sylwetka bedzie imponowac jaglakowi, ale przecietna szmulka powie ze wygladasz jak sterydziasz, a zyzz jak grecki boge z zajebista forma plazowa
@Lewusx ja myślę że kluczowe jest stwierdzenie estetyka i każdy definiuje to inaczej. On ma sylwetkę umięśnioną ale nie nabitą. Ty jak kulturysta, wszystko ogromne i nabite. Kwestia gustu ale większości ludzi nie podobają się aż tak wyeksponowane mięśnie więc nazwa zyzza bardziej estetycznego.
Dla większości kobiet taka sylwetka jaką prezentujesz będzie przesadzona, co oczywiście nie oznacza, że nieatrakcyjna


@Mlody_jeczmien: W wersji ze zdjęcia, pewnie tak, jednak w bluzie i spodniach znacznie mniej by tak powiedziało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GhostTrick: czy ja pisałem coś innego? :)
Oczywiście, że kobietom się podoba estetyczne, wysportowane męskie ciało. Tylko OP ma zakrzywioną percepcję co te przymiotniki oznaczają dla znakomitej większości kobiet (i ludzi w ogóle). Widać to szczególnie gdy pisze o sylwetce jak u Zyzza "średni wygląd" podczas gdy takiej sylwetki nie ma nawet 10%, czy wręcz 5% mężczyzn w najlepszym do tego wieku 20-30 lat.

dziwi mnie to że mamy czasy gdzie
@GhostTrick: Bo to jak gra na czitach mój drogi. Sam ćwiczę od 12 lat kompletnie na sucho. Nie robię tego na zawody więc przykładam się tak sobie średnio. Robię to głównie po to by być atrakcyjnym dla żony i żeby się dobrze czuć zdrowotnie i sam ze sobą. Trzy razy w tygodniu, plus planki w dniach nie treningowych. Sylwetkę mam niezłą i znacznie dużo więcej siły niż sterydowe spuchlaki. Zawsze będę