Wpis z mikrobloga

Na 2 dawki poszedłem, na trzecią niech mnie doprowadzą siłą. A do wszystkich, którzy popierają restrykcje pandemiczne dla niezaszczepionych - właśnie przez takich jak wy obrzydziła mi się ta szczepionka. Przed COVIDem szczepiłem się na wiele chorób, nawet tropikalnych przed wyjazdami i nie miałem z tym problemu. To wy jesteście problemem, wy i wasi profesorowie, którzy najchętniej niezaszczepionych wsadzali by do więzień, którzy próbują się wywyższać nad wszystkimi. Dużo ludzi by się zaszczepiło w Polsce gdyby nie wasza i waszych polityków, naukowców buta. To właśnie takie obrzydliwe postaci jak Fiałek doprowadziły do tego, że coraz więcej ludzi nie chce się szczepić pomimo zaszczepienia 2 dawkami. Ich argumenty przemawiały tylko do waszych głupich łbów, którymi trzeba rządzić, bo jak nie czujecie buta nad sobą to się gubicie w waszym życiu. Pluję na was.
#koronawirus
  • 21
@RussianBoi2: @kuna999: pójdziecie pójdziecie, na trzecią, czwartą i kolejne co 3 miesiące. Niedługo certyfikat wygaśnie a bez niego nie wejdziecie do sklepu, knajpy, mpk oraz stracicie znajomych i pracę. I serio chciałbym żebym to ja się okazał szurem i żeby tak nie było ale wszystko na to wskazuje. Tez po 2 dawkach
@Scaab: #!$%@? już cie mam na czarnej, czemu nie można wrzucić tej samej osoby na czarną dwa razy xD?

A szczepionki oczywiście nie wezmę, moi znajomi mają mózg i Ci którzy się nie szczepią nie oceniają tych zaszczepionych i w drugą stronę to samo. Nie odpisuj bo nie chcę słuchać twoich wywodów.
@Scaab: Myślałem, że sugerujesz, że mnie przymusisz do spóły z rządem do trzeciej dawki. A co do przymusu do 3ciej dawki to w Polsce to nie przejdze gwarantuje ci to - za dużo mamy ludzi nastawionych anty, nie da się wyłączyć z życia społecznego 40% społeczeństwa.