Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? co dziś się #!$%@? na pkp... Jechałem pociągiem do Poznania, i 2 stacje przed końcem maszynista stanął i nie mógł dalej jechać. Nikt nie wiedział o co chodzi, a później okazało się, że nie może jechać bo czas pracy mu minął. Miał ktoś przyjechać w zastępstwie, ale nikt się nie zjawił. Później ktoś zaczął wyzywać tego maszynistę, a ten się śmiał i doszło do szarpaniny między nim, a pasażerem, i inni musieli interweniować. Wszyscy byli #!$%@?, i musieli się przesiąść do innego pociągu i #!$%@? wszystko trwało chyba z godzinę także to jest przegięcie... Jeszcze po przesiadce do tego drugiego pociągu ludzie byli tak ściśnięci, że nie szło oddechu złapać, także... Takie są realia polskich kolei koleś nie chciał dojechać tych 2 stacji do końca bo mu się 12 godzinny czas pracy skończył, a on #!$%@? tego nie wiedział wcześniej? Że się nie wyrobi na czas i nie dowiezie ludzi do końca? Takiego czegoś już dawno nie widziałem. Wiele osób spóźniło się na uczelnię, do pracy. Maszynista tłumaczył to tym, że jak mu się ktoś rzuci pod pociąg to będzie miał #!$%@?... Brak mi słów, pozdrawiam zarząd PKP zepsuliście dziś dzień kilkuset osobom
#pkp #koleje #zalesie #pociagi #polska ##!$%@?
  • 60
HansLanda88 jak płacę za bilet to chcę dotrzeć we wskazane miejsce i we wskazanym czasie,a poza tym mądrzy jesteście, a ciekawe jak byście się czuli będąc wtedy spóźnionym i zdenerwowanym( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Orlines: słusznie, wybieraj po prostu lepszego przewoźnika. Z dostępnych w Polsce polecam własny samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°)