Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Orlines

Orlines

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1733
  • Znaleziska 118
  • Mikroblog 1615
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 18
Orlines
Orlines 18 min temu
  • 6
wyczuwam porażkę
#mecz
Orlines - wyczuwam porażkę 
#mecz

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orlines
Orlines 1 godz. i 41 min temu
  • 17
kiedyś to było

#mecz
Orlines - kiedyś to było

#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruut
ruut
1 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@Orlines: k---a byłem tam ehhh
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines 21.06.2026, 19:27:49
  • 15
#mecz
Orlines - #mecz

źródło: Zrzut ekranu (384)

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
21.06.2026, 19:28:32 via Wykop
  • 2
@Orlines: taka by wystarczyła byle nie zasłaniała twarzy
  • Odpowiedz
frost_frank
frost_frank
21.06.2026, 19:33:21 via Wykop
  • 2
@Orlines: jak mozna mieć tak ładne zęby?
  • Odpowiedz
nutsheell
nutsheell
21.06.2026, 19:04:37
  • 5
mam morde w 75% jak Erling Haaland
ale mam 160cm wzrostu xDDdd
#przegryw #mecz #mundial
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orlines
Orlines 21.06.2026, 19:05:07 via Wykop
  • 0
@nutsheell: poka
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines 20.06.2026, 22:00:54
  • 114
#mecz
Orlines - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
20.06.2026, 22:03:59 via Wykop
  • 19
@Orlines: it's a fooookin disgrejs
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
20.06.2026, 22:13:36 via Wykop
  • 10
@Orlines: co ten drogba
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines 16.06.2026, 20:52:59
  • 14
W Senegalu zabrakło czarów tego trenera
#mecz
Orlines - W Senegalu zabrakło czarów tego trenera 
#mecz

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orlines
Orlines 17.05.2026, 17:24:41
  • 52
#mecz
Orlines - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
22.04.2026, 18:37:54
  • 3
Serio filmik z Jarkiem walącym konia to jest lost media czy jakoś c-----o zindeksowane te filmiki są bo nie mogę znaleźć.

#chlopakidowziecia #jarekmergner
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orlines
Orlines 05.05.2026, 19:40:27 via Wykop
  • 0
@UczesanyPedryl: na jbzd jest tylko trzeba konto mieć
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
02.05.2026, 13:39:32
  • 60
Dziki Wschód.

#p0lka #polska #heheszki #polityka
#humorobrazkowy #wykop #afera
#zwiazki #tinder #blackpill #przegryw
SlowSnake - Dziki Wschód.

#p0lka #polska #heheszki #polityka
#humorobrazkowy #wykop ...

źródło: IMG_20260502_084749

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orlines
Orlines 04.05.2026, 13:14:12 via Wykop
  • 0
@SlowSnake: i g**no co będzie miała z tych studiów taka prawda a wyda kilkanaście tysięcy
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
28.04.2026, 13:28:51
  • 903
Tymczasem codziennie wydajemy milion złotych na utrzymanie Kancelarii Batyra. CODZIENNIE JEDEN MILION ZŁOTYCH z podatków, które płacimy.

Co otrzymaliśmy za te pieniądze od Tadeusza?

1. Zawetował dwa razy ustawę o kryptowalutach, dzięki czemu ZONDACRYPTO oszukała dziesiątki tysięcy Polaków na setki milionów;

2.
donatien-de-sade - Tymczasem codziennie wydajemy milion złotych na utrzymanie Kancela...

źródło: IMG_7279

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orlines
Orlines 28.04.2026, 17:56:02 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: Co tyłek Cię jeszcze piecze, że Rafałek nie wygrał? Bardzo dobrze, że został prezydentem cieszy mnie to i sam na niego głosowałem
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines 28.04.2026, 19:23:56 via Wykop
  • 0
@Kroledyp: hahaha, ścigany listem gończym przez Putina, a cieszy Cię, marszałek komunista?
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines 28.04.2026, 19:29:53 via Wykop
  • 0
@Kroledyp: już się pakuje
a Ty niedługo się będziesz pakować do Hansa na produkcję zapie****ć tam
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines 15.04.2026, 20:34:15
  • 2
#pokazmorde
Orlines - #pokazmorde

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szatanEK666
szatanEK666
15.04.2026, 20:38:31 via Wykop
  • 2
@Orlines:
szatanEK666 - @Orlines:

źródło: 1000000882

Pobierz
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines 31.03.2026, 18:38:53
  • 4
90' minuta
"Koniec złudzeń, korzeń w chmarzeń, koniec myślenia o czymkolwiek. Szkoda."
#mecz #reprezentacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niochland
niochland
25.10.2018, 19:47:27
  • 1444
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 278
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orlines
Orlines 19.02.2026, 17:24:19 via Wykop
  • 0
Ma ktoś link
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines 16.01.2026, 15:55:01
  • 0
Mirki taka sprawa napisałem skargę na policjanta z niecały miesiąc temu (i to był chyba komendant) i przyszedł do mnie list od komendanta powiatowego, że kserokopie pana skargi zostały przekazane do prokuratury rejonowej w moim mieście powiatowym w celu oceny prawnokarnej to jemu coś bedzie groziło poważniejszego?
#policja
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orlines
Orlines
Autor
16.01.2026, 15:58:44 via Wykop
  • 0
@ZdzislawRotterdam: aha to nieźle
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines
Autor
16.01.2026, 16:00:45 via Wykop
  • 0
@ZdzislawRotterdam: ja tylko napisałem jak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines
Autor
16.01.2026, 16:01:54 via Wykop
  • 1
@Ashes_Of_The_Red_Heifer: tego typu że groźby karalne niewylegitymowanie na żądanie obywatela mimo że nie był na służbie i naruszenie etyki policjanta oraz zniesławienie
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines
Autor
16.01.2026, 16:07:03 via Wykop
  • 1
@ZdzislawRotterdam: nie ale byl przy tym świadek (kolega) oraz dwóch umundurowanych policjantów na służbie którzy to widzieli i oni podjechali oznakowanym radiowozem na interwencję i nie wiem czy nie mieli kamerki w radiowozie jak tak to byłby dowód
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines
Autor
16.01.2026, 16:07:35 via Wykop
  • 1
@Ashes_Of_The_Red_Heifer: no ale wiesz ja niczego nie zmyślałem tylko napisałem skargę a nie myślałem że trafi do prokuratury tylko opisałem jak było naprawdę
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines
Autor
16.01.2026, 16:11:53 via Wykop
  • 1
@sberatel: rozumiem ale jakby niczego nie zmyslalem i nie rozumiem tego że ja niby coś będę za to odpowiadał jakbym np pozmyslal ze chce mnie uderzyć a skąd miałem wiedzieć że to do prokuratura trafi, myślałem że jakaś dyscyplinarna kara będzie rozmowa z przełożonym nagana upomnienie i jeszcze nie wiedziałem że to podobno komendant ostatnio się dowiedziałem a wtedy się nie chciał przestawić
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines
Autor
16.01.2026, 16:16:51 via Wykop
  • 0
@Ashes_Of_The_Red_Heifer: no właśnie to nie rozumiem że ktoś mi coś pisze że ja będę jeszcze odpowiadał za tą skargę wtedy nie będąc świadom z czym to się je i że tak daleko to może zajść a po drugie prokuratura może to umorzyc co napisałem bo jak nie będzie tych kamer w radiowozie to będzie tylko 2 policjantów świadków i kolega i ja poszkodowany i mogą powiedzieć że nie ma dowodów
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines
Autor
16.01.2026, 16:23:30 via Wykop
  • 0
@Ashes_Of_The_Red_Heifer: no właśnie toteż nie ma co ciekawe, jakbym miał kamerkę to bym mial taki dowód że już by było pewnie po nim no ale teraz to słowo przeciwko słowu
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines 02.01.2026, 20:55:28
  • 0
Czy gol Krzynówka z Ekwadorem (2006 0:2) powinien być uznany?
#mecz
Orlines - Czy gol Krzynówka z Ekwadorem (2006 0:2) powinien być uznany? 
#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lolenson1888
Lolenson1888
02.01.2026, 21:13:26 via Wykop
  • 1
@Orlines: Jakby tak zacząć weryfikować wszystkie gole sprzed ery VAR to można gdybać całymi dniami co by było gdyby xD

  • Odpowiedz
Emcis8
Emcis8
03.01.2026, 06:13:35 via Wykop
  • 0
@Orlines: Tam Krzynowek strzelal grubo po gwizdku, ale tak, spalonego nie bylo
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines 05.12.2025, 21:55:46
  • 0
brać ryzena 5800 za 600 zł do zestawu z RX 7700 XT 12 GB i 32 GB RAM DDR4?
czy ceny procesorów też mogą dużo skoczyć jak kart graficznych i pamięci ram?
#pcmasterrace
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orlines
Orlines
Autor
05.12.2025, 22:15:57 via Wykop
  • 0
@10129: mam staroć i5 7400
sprawa wygląda tak: kupiłem RX 7700 XT 12 GB na promocji i mam kupione ramy 32 GB DDR4 3600 MHZ Patriot za 225 zł z kwietnia... gdzie teraz ceny sa jakie są, tak więc pod te ramy żeby nie płacić za ddr5 1500 zł chce kupić płytę główną przymierzam się do ASRock B550M-HDV i właśnie ten procesor, bo ten mój będzie zamulał przy tej karcie,
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines
Autor
05.12.2025, 22:37:37 via Wykop
  • 0
@10129: mam asrock h110m więc nie będzie mi ten procek pasował
więc raczej nie opłaca się zostawić i5 7400 do mojej karty, więc chyba teraz ten procek pod tą płytę będzie najlepszy i te ramy które mam opłacalnie zostawić?

alternatywnie 5600, ale jak bedziesz na tym teraz siedział z 4 lata to ja bym dopłacił do 8 jajek.kod

zdecydowanie 5800 jak już
czyli rozumiem nie ma nigdzie tego procesora
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines
Autor
05.12.2025, 22:51:49 via Wykop
  • 0
@10129 dobra czyli dopłacę stówkę do tej płyty
brać tego ryzena z amazona co wysłałem linka, bo nigdy tam nie kupowałem ale można zwrócić w razie co do stycznia?
i wentylator jaki byś mi doradził do tego procka?
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines
Autor
05.12.2025, 23:05:54 via Wykop
  • 0
fera 5


@10129: chyba że takie coś
https://www.amazon.pl/ARCTIC-Freezer-Kompaktowy-Termoprzewodz%C4%85ca-Hydrodynamiczne/dp/B0DKJ365SJ/ref=asc_df_B0DKJ365SJ?mcid=c0b9cd6ebb3d3953afdc177320ac2cd1&tag=plshogostdde-21&linkCode=df0&hvadid=749381710313&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=17183466337949494258&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=20848&hvtargid=pla-2421494869583&language=pl_PL&gad_source=1&th=1
albo
https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-endorfy-spartan-5-max-ey3a003-12656218/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=23322052738&gad_source=1&gad_campaignid=23322060457&gbraid=0AAAAADFwrjSoxoP2TOC-weTb9DaAVpkuR&gclid=Cj0KCQiAosrJBhD0ARIsAHebCNpKqVqnKqAhYpp49HPIB3kzsKOZLvZMZ6rc88NdJBeBX-FooAfh5poaAmIOEALw_wcB niby pasują pod am4 xD
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines
Autor
06.12.2025, 12:11:05 via Wykop
  • 0
@10129: dobra dzięki
I jeszcze ostatnie pytanie czy ten mój zasilacz to uciągnie czy też konieczna wymiana
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines 27.11.2025, 16:30:12
  • 19
Laweta od pierwszego wejrzenia
#slubodpierwszegowejrzenia
Orlines - Laweta od pierwszego wejrzenia 
#slubodpierwszegowejrzenia

źródło: IMG_1895

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matkawielebna
matkawielebna
27.11.2025, 16:40:40 via Wykop
  • 34
Kisne z tego furmana zawsze
  • Odpowiedz
Bumelante
Bumelante
27.11.2025, 21:10:58 via Wykop
  • 10
@Orlines: Plak? On jest od tych szprejów do samochodów?
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
19.11.2025, 18:24:41
  • 7
Polska była wtedy sklasyfikowana na najwyższym miejscu w historii kadry.

W sierpniowym (2017) zestawieniu na szczycie rankingu zaszła zmiana względem lipca - nowym liderem została Brazylia, wyprzedzając Niemcy. Polacy wskoczyli przed ówczesnych mistrzów Europy, czyli Portugalię.

Piąte miejsce było ogromnym osiągnięciem ekipy Adama Nawałki, która pewnym krokiem zmierzała w stronę awansu na mundial w Rosji, który odbył się rok później. Polska awansowała i trafiła do grupy H, razem z Kolumbią, Japonią i Senegalem. Niestety,
Ukiss - Polska była wtedy sklasyfikowana na najwyższym miejscu w historii kadry.

W s...

źródło: Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn w sierpniu 2017

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orlines
Orlines 19.11.2025, 19:25:22 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines 19.11.2025, 19:22:31
  • 5
Ciekawa myśl mi się nasunęła
#mecz #reprezentacja
Orlines - Ciekawa myśl mi się nasunęła 
#mecz #reprezentacja

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius
19.11.2025, 19:54:08 via Wykop
  • 0
@plusbear: Pewnie we Wrocławiu.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
19.11.2025, 20:48:42 via Wykop
  • 1
@Orlines: derby Polski
  • Odpowiedz
Orlines
Orlines 17.11.2025, 21:35:16
  • 5
ALE FART XDDD zeszła mu pięknie
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.10.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.09.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking