Wpis z mikrobloga

175 suchoklates here. Nie no, #!$%@?łem się. Ostatnio złapałem matcha z naprawdę niezłą laską, profil zweryfikowany „niebieskim ptaszkiem”. W opisie #!$%@? typu „Jestem kobietą, która wie czego chce”.
Trochę popisaliśmy, przy czym sama zaproponowała abyśmy może przeszli na inny komunikator. Podałem nr telefonu, mija pięć minut i ... połączenie od niej. Odebrałem, usłyszałem w słuchawce jej miły głos i przegadaliśmy dobrą godzinę. Trochę śmiechu, trochę poważnych tematów, koniec końców umówiliśmy się na dzisiejszy wieczór na drinka w jednej z knajp na rogu. Laska pracuje w bankowości i w modelingu. Wystalkowałem ją zarówno na insta jak i na maxmodels. Czekałem w umówionym miejscu i ... zostałem wystawiony przez #p0lka !
Pizga jak w kieleckim, więc po kwadransie się zawinąłem, zadzwoniłem dwa razy do niej- nie odebrała. Napisałem szybki SMS że jest niepoważna , nie szanuje czasu innych i zawinąłem się na grzane piwo skąd rzeźbię tego posta w konwencji #zalesie
Póki co, zero odpowiedzi. Wkurzyła mnie, suka jedna, straciłem kwadrans stania na mrozie, w tym czasie mogłem przeglądać tag #tinder
It’s over for chłop

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #wychodzimyzprzegrywu #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #blackpill
  • 38
@olaf_wolominski: Skąd mogła wiedzieć ile mam wzrostu skoro się nawet nie widzieliśmy ? Nie mam tego wytatuowanego na czole miras. Co innego po pierwszym spotkaniu.

@przegryw162cm: Właśnie podczas rozmowy dopytywała czy aktualnie noszę zarost (bo na apce nam foty z zarostem i bez). Gdy potwierdziłem, że noszę zarost, odparła coś w stylu : Uff, to dobrze, bo wolę Ciebie z zarostem niż z taką gładko ogoloną twarzą. Więc chyba moja
Czekałem w umówionym miejscu i ... zostałem wystawiony przez #p0lka


@Aparatowy_rozlewu: Mów zawsze, że nie idziesz się spotkać specjalni dla niej, tylko tego dnia o tej porze będziesz w okolicach i przy okazji możesz się spotkać. I możesz napisać jeszcze: "Bo specjalnie nie chce mi się wychodzić z domu, żeby się z Tobą spotkać " . Nie brzmi desperacko, i laska nigdy Ciebie wystawiać nie będzie, bo przecież i tak będziesz
@JediKnight: Właśnie dla mnie to zachowanie jest wysoce nielogiczne. Sama proponuje przejście na telefon, sama dzwoni, dodatkowo abym daleko nie musiał iść po pracy (tak, pracowałem w niedzielę), to zaproponowała, abym rzucił jakimś miejscem a ona się dostosuje. Więc rzuciłem ... 2 minuty z buta od mojej roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawdopodobnie skacze teraz po knadze jakiegoś chada- ona mieszka ode mnie trzy km, tymczasem po
@Aparatowy_rozlewu: Laski z Tindera do związków się nie nadają. Mają duże przebiegi, zryty beret, milion atencji, przez co jest stawiana na piedestale, cały czas ją ktoś dowartościowuje, więc żadna wartościowa kobieta. Zobacz, ile kobiet w okolicach 30 roku życia, ma tindera po 6, 8 lat. Myślisz, że ona tak długo siedzi na tym tinderze, bo "nie może spotkać tego jedynego ? " Nie. Ona po prostu nie ma sama do siebie
@stereotypowyjanusznosacz: właściwie to słowo specjalnie jeszcze dodaje arogancji, dobrze że zwróciłeś uwagę na to że je pominęłam. A ty chciałbyś się spotykać z kimś, komu "nie chce się wychodzić z domu " specjalnie tylko po to, by się z tobą spotkać? Bo taki niegrzeczny jest ogólny wydźwięk tego zdania. Właściwie to czemu kazałeś to zdanie dodać, czy to nie była celowa zagrywka by zabrzmiało arogancko i że nie zależy ci?
@Krynicka: Dalej źle to odbierasz. Specjalnie, w sensie : Nie będę specjalnie wychodził z domu, żeby spotkać sie z Tobą na mieście. Te zdanie nie wyklucza tego, że nadal mam ochotę się z Tobą spotkać. Chce się spotkać, ale przy okazji, a nie na tej zasadzie , że rzucę wszystko i od razu idę na spotkanie, bo przecież wyjdziemy wtedy na desperata. Jeśli Ty stracisz ochotę po takim zdaniu, to ok,